exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
СТАТТІ
ТА КОРИСНІ ПОРАДИ
#

"Що краще мати в господарстві: гранулятор чи екструдер" – запитують фермери у наших менеджерів. Часто виявляється, що не всі розуміють різницю між цими пристроями, тому потрібно розглянути питання докладно.

Екструдер — обладнання для приготування корму методом екструзії. Вона передбачає нагрівання сировини під тиском 60 атмосфер та її спінювання. Подальший процес схожий на використання м'ясорубки: м'яка маса продавлюється через диск з отворами, утворюючи невеликі ковбаски. Розділивши їх на короткі ділянки, фермер отримує фрагменти, подібні до кукурудзяних паличок, тільки для тварин. Вони висококалорійні, солодкуваті і не вимагають жування.

Гранулятор виготовляє корм методом гранулювання. При цьому подрібнена та вимішана сировина продавлюється через матрицю зі спеціальними роликами без додаткового нагріву. Корм спресовується і стає щільнішим. Незважаючи на твердість, кормові гранули більш поживні, ніж зерно й охоче з'їдаються тваринами.

Порівнюємо гранулятор та екструдер

Звернемо увагу як на характеристики отриманих кормів, так і на зручність використання обладнання.

Порівнюємо що краще, гранулятор чи екструдер

Отже, для відгодівлі свиней на сало варто віддати перевагу екструдеру. Для вирощування м'ясних порід свиней, птиці, ВРХ, кролів вигідніше мати гранулятор. Також він кращий для бізнесменів, які виготовляють корми на продаж і фермерів, які бажають заощадити на самому обладнанні й обслуговуючому персоналі. При великому поголів'ї худоби та відсутності фінансових обмежень можна випробувати обидва типи кормоготувачів.

У підсумку вам вирішувати, купити для господарства екструдер чи краще придбати гранулятор. Але якщо ви зробите вибір на користь останнього, або хочете обговорити, який варіант кращий у вашій ситуації, звертайтеся до менеджерів Артмаш.

ІНШІ НОВИНИ
#
Інструкція щодо налаштування рецептури, точності зважування, зчитування сумарних показників та інших аспектів роботи із системою зважування компонентів корму.
#
Докладно демонструємо роботу із блоком керування вагового дозатора. Фото і відео.
#
Використання матриці гранулятора: підготовка до роботи, притирання, перший та щоденний старт, причини зношування та заборонені прийоми.
#
Причини ефективності застосування абразивостійкої сталі Хардокс у виробах заводу Артмаш. Відео випробувань матеріалу та краш-тести готових виробів
#
Навіть у найкращому змішувачі можна отримати корм, який не відповідає стандартам сучасних фермерів. Чому так виходить і як правильно використовувати обладнання: розбираємося в цифрах на підставі досліджень