exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
СТАТТІ
ТА КОРИСНІ ПОРАДИ
#

Русская версия

Wersja polska

Varianta romaneasca

Latviešu versija

English version

Оригінальні матриці Артмаш на неробочій стороні мають маркування з логотипом нашого заводу, а також діаметром матриці, діаметром перфорації, товщиною та періодом виготовлення. Ця інформація допомагає розрізняти матриці для різної сировини, визначати термін використання кожної матриці та, при необхідності, легко замовити такий самий варіант.

Будь-яка матриця гранулятора потребує правильної підготовки до роботи, яку повинен виконати оператор. 

Необхідно встановити матрицю на чисту (витерту або обдуту повітрям) поверхню, а також витерти саму матрицю в місті її встановлення (по периметру).
   
Перед початком гранулювання змастити матрицю олією або (якщо це матриця для виготовлення паливних пелет) відпрацьованим мастилом.
   
Затиснути ролики до редукції двигуна та редуктора і відпустити гайку на 15-20 градусів (1/3 однієї грані гайки) та законтрогаїти.

Відео-інструкція по регулюванню проміжку між матрицею та роликами:

Запуск матриці потрібно обов’язково робити на жирній суміші. Жирна суміш для прогріву складається із: чистої макухи, тирси з мастилом, або вашого комбікорму з олією.

В середньому на 15 л суміші необхідно 200 г олії або відпрацьованого мастила.

Жирною сумішшю необхідно «прогнати» матрицю 10-15 хвилин, засипаючи одну й ту ж саму сировину по колу. Засипання сировини повинно бути дозованим, невеликими порціями.

   
Якщо Ви бачите, що матриця вже досить швидко формує гранули із жирної суміші, тоді можна починати дозовано засипати у гранулятор необхідну сировину.

Вам потрібно домогтися, щоб сировина проходила через майже усі отвори в матриці. Якщо ви помітили, що частина отворів не працює, необхідно прочистити матрицю і знову почати роботу на жирній суміші. Чищення матриці – це просвердлювання отворів, які забилися сировиною. Діаметр свердла повинен співпадати з діаметром отворів даної матриці.

Якщо після чистки матриці її продуктивність не збільшилася, потрібно висвердлити її повторно і почати роботу з іншою сумішшю. На 15 л початкової жирної суміші додайте 1-2 стакана білого піску, або просіяного відсіву. Працювати на такій суміші можна не більше 15 хвилин.

Відео-інструкція з рецептом притирання матриці гранулятора:

Якщо ви не досягли результату (не влаштовує продуктивність, матриця перепікає гранули, температура гранул перевищує 110º С, гранули не формуються та ін.) необхідно звернутися до сервіс-менеджера ТОВ «Артмаш» Олексія за номером +38 098 855 93 92.

ЩОБ НЕ ЗМЕНШИТИ РЕСУРС МАТРИЦІ, ЗАБОРОНЕНО:

х Працювати на затиснутих (перетиснутих) роликах. 
   
х  Працювати на заклинених роликах (коли ролик не обертається навколо власної осі).
   
х  Працювати вхолосту, без сировини.
   
х Працювати з абразивною сировиною.
   
х Проводити поліровку матриці, невідповідно до вимог даної інструкції.

Ролик про причини швидкого зношування матриць і роликів гранулятора, а також методи запобігання:

Пам'ятайте, що менеджери Артмаш можуть допомогти вам розв'язати усі питання з витратними матеріалами. Не користуйтеся порадами з Інтернету, оскільки деякі з них можуть привести до непоправного ушкодження нової матриці чи роликів.

Якщо вам потрібно купити нову матрицю для вашого гранулятора, зателефонуйте особистому менеджеру, або залиште заявку на сайті чи у наших соцмережах. Оскільки для багатьох клієнтів виготовляються індивідуальні матриці, нам знадобиться номер, з якого оформлялося замовлення на обладнання, або назва вашої організації. Це допоможе менеджеру швидко знайти параметри вашої матриці у базі даних.
ІНШІ НОВИНИ
#
Інструкція щодо налаштування рецептури, точності зважування, зчитування сумарних показників та інших аспектів роботи із системою зважування компонентів корму.
#
Докладно демонструємо роботу із блоком керування вагового дозатора. Фото і відео.
#
Використання матриці гранулятора: підготовка до роботи, притирання, перший та щоденний старт, причини зношування та заборонені прийоми.
#
Причини ефективності застосування абразивостійкої сталі Хардокс у виробах заводу Артмаш. Відео випробувань матеріалу та краш-тести готових виробів
#
Навіть у найкращому змішувачі можна отримати корм, який не відповідає стандартам сучасних фермерів. Чому так виходить і як правильно використовувати обладнання: розбираємося в цифрах на підставі досліджень