exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
СТАТТІ
ТА КОРИСНІ ПОРАДИ
#

Деревообробні підприємства завжди наражаються на ризик пожежі. Нажаль, деякі наші клієнти на своєму досвіді переконалися, що це справедливо і для виробників паливних пелет.

Тому краще вчасно подбати про правильне зберігання сировини, її безпечну переробку та відповідні методи складування готових гранул.

Не варто забувати про те, що будь-яке підприємство зобов'язане дотримуватися положень закону "Про пожежну безпеку". Навіть якщо обладнання обладнане повним набором необхідної автоматики, у відкритому доступі повинні бути первинні засоби пожежогасіння. У разі збою системи вони допоможуть зберегти ваше майно і життя працівників.

Також важливо обмежити куріння на території деревопереробного комплексу. Якщо немає можливості наймати персонал, який не палить, потрібно обладнати спеціальні місця для куріння у віддаленій частині території.

Попри те, що головною причиною пожеж залишається людський фактор, описані заходи здатні значно знизити ризики.

Ризики й методи боротьби

 

Де виникає небезпека

 

Причини

 

Методи протидії

 

При зберіганні сировини

 

Природні біологічні процеси, що протікають в деревині, стають причиною підняття температури у внутрішніх шарах. Така сировина здатне спалахнути від невеликої випадкової іскри і навіть самозайматися.

 

Не допускати випадкової появи іскор на складі.
Обмежити кількість сировини на складі.
Чим свіжіша сировина, тим вона безпечніша. Старі партії повинні перероблятися в першу чергу.

 

Під час сушіння деревини

 

Більшість сушильних комплексів працюють за рахунок повітря, нагрітого при спалюванні кори та інших горючих відходів. При попаданні іскри з камери згоряння в наступний відсік там може спалахнути висушена сировина або залишки деревного пилу на стінках. Це загрожує не тільки пожежею, а й вибухом, здатним зруйнувати сушильний комплекс.

 

Використовувати сушарки, які обладнані системами іскрогасіння та золоуловлювання. Вони запобігають потраплянню іскор на суху деревину.

Своєчасно проводити технічне обслуговування сушильних комплексів.

 

При гранулюванні

 

Якщо матриця не підходить під особливості сировини, гранули можуть почати тліти при проході через канал.

Друга причина самозаймання сировини при гранулюванні – неправильне дозування. Тому ми рекомендуємо використовувати шнеки дозованої подачі.

 

Якщо починається тління, треба або відрегулювати вологість сировини, або замінити матрицю на тоншу. У наших клієнтів таке трапляється тільки якщо вони не надсилали нам свою сировину для попередньої перевірки. Але і в такому випадку проблема вирішується протягом 2-3 днів.

 

На складі для зберігання готової продукції

 

Якщо гарячі гранули відразу засипаються в біг-бег, вони вистигають нерівномірно. Зовнішній шар втрачає вологість і температуру природним шляхом, а внутрішній тільки підвищує температуру аж до самозаймання. У кращому випадку верхній шар гранул в мішку просто відволожиться, в гіршому – почнеться пожежа.

 

Використовувати охолоджувальний комплекс для гранул, або розсипати їх для охолодження невеликим шаром, щоб гранули охололи та підсохли природним способом.

Не зберігати на складі занадто велику кількість гранул, особливо в прямому контакті. Якщо склад великий, гранули все одно повинні бути розфасованими.

 

А ви дотримуєтеся правил протипожежної безпеки на своєму підприємстві? Розкажіть про свій досвід в нашій групі в Фейсбук.

ІНШІ НОВИНИ
#
Інструкція щодо налаштування рецептури, точності зважування, зчитування сумарних показників та інших аспектів роботи із системою зважування компонентів корму.
#
Докладно демонструємо роботу із блоком керування вагового дозатора. Фото і відео.
#
Використання матриці гранулятора: підготовка до роботи, притирання, перший та щоденний старт, причини зношування та заборонені прийоми.
#
Причини ефективності застосування абразивостійкої сталі Хардокс у виробах заводу Артмаш. Відео випробувань матеріалу та краш-тести готових виробів
#
Навіть у найкращому змішувачі можна отримати корм, який не відповідає стандартам сучасних фермерів. Чому так виходить і як правильно використовувати обладнання: розбираємося в цифрах на підставі досліджень