exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
СТАТТІ
ТА КОРИСНІ ПОРАДИ
#

Русская версия

Wersja polska

Varianta romaneasca

Latviešu versija

English version

Використаний блок керування дозаторами моделей ДВ-0,6 та ДВ-1,5 не зрозумілий інтуїтивно, тому правильно взаємодіяти з ним можна лише після інструктажу.

Щоб у вас не виникало складнощів при встановленні необхідної ваги для дозування, не було проблем із точністю дозування та її зміною при переході на другий тип сировини, рекомендуємо скористатися підказками.

Спочатку потрібно зайти в меню "Налаштування". Натисніть один раз на кнопку "Введення" (знизу вона підписана "F"). Після цього на табло висвічується буква "F" і два нулі.

Табло вагового дозатора F00

Для входу до меню необхідно набрати команду "02". Кнопкою "Тара" (∆) ми вводимо цифри вибору команди. Щоб на табло з'явилася команда «02», натисніть кнопку «Тара» (∆) двічі.

Табло вагового дозатора F02

Після того, як висвітилася команда "02", потрібно натиснути "Введення" (F) і зайти до меню.

Потім натисніть кнопку «Введення» (F) кілька разів, доки на табло не засвітиться буква "d".

Табло вагового дозатора d004.75

Поруч із "d" можна побачити задану вагу в грубому наближенні. Табло показує, що зараз встановлена ​​груба вага 4,75 кг (повна вага – 5 кг).

Зміна ваги однієї упаковки

Для прикладу запрограмуємо ваговий дозатор на повну вагу 10 кг.

Натискаємо "Режим" (◁). З кожним натисканням на кнопку цифри на табло переміщуються з правої сторони наліво. Коли 4-ка потрапить в крайню ліву комірку, ви можете повторити натискання на режим (◁) і вона з'явиться в правій комірці. Тобто цифри рухаються по колу.

Змінювати значення можна лише у крайній правій колонці за допомогою кнопки "Тара" (∆). Продовжуйте натискати, доки не з'явиться потрібне число. Потім потрібно перемістити цифру на один розряд лівою кнопкою «Режим» (◁) та ввести наступну.

Табло вагового дозатора d004.75 тара/режим


Завжди, коли задається приблизна вага, вона повинна бути на 200-300 г меншою, ніж точна вага. Це запас на точне досипання продукту при дозуванні. Тому якщо дозатор програмується на повну вагу 10 кг - потрібно вводити 9,700 або 9,800.

Спочатку на табло демонструється 004,75. Остання цифра 5, її потрібно змінити на 9 (у результаті має вийти 9700). Натискайте кнопку «Тара» (∆), доки замість останнього число 5 не з'явиться 9.

Табло вагового дозатора d004.79

Потім потрібно змістити число лівіше кнопкою «Режим» (◁) і приступати до наступної цифри. Її кнопкою «Тара» (∆) змінюємо на 7. Кнопкою «Режим» (◁) переводимо число "7" вліво на один розряд для зміни наступного числа. Усі інші цифри міняємо на 0. 

Табло вагового дозатора d047.90

Потім переводимо число відносно нижньої точки так, щоб було 009,70.

Після введення приблизної ваги потрібно натиснути кнопку Введення (F), щоб перейти до наступного кроку та визначити чистову вагу, при якій зупиняється ваговий дозатор.

Табло вагового дозатора d009.70

Для цього потрібно натиснути "Введення" (F) кілька разів, доки в крайній лівій колонці не з'явиться буква "d".

Точне налаштування ваги в одній упаковці

Поява літери "d" означає, що ви зайшли в меню налаштування точної ваги, після досягнення якої ваговий дозатор зупиняється.

Табло вагового дозатора d005,00

Зараз встановлено 5 кг, щоб змінити на 10 кг, потрібно натиснути кнопку «Режим» (◁) кілька разів, поки 5-ірка не опиниться в крайньому правому положенні. Потім натисканням кнопки «Тара» (∆) потрібно змінити цифру "5" на 1. Після цього натиснувши кілька разів кнопку «Режим» (◁) переміщуємо 1-ицю ліворуч, доки на табло не висвітиться 010,00.

Табло вагового дозатора d010,00

Якщо ви бачите таке табло, то вага однієї упаковки встановлена ​​як 10 кг.


Тепер потрібно натиснути «Введення» (F) кілька разів, поки на табло не з'явиться вага підставки вагового дозатора –13,700.

Табло вагового дозатора -13,70

Прибираємо вагу тари

Дозатор необхідно налаштувати так, щоб він ігнорував вагу платформи з датчиками та підставкою для мішка. Підставка закріплюється на потрібній висоті таким чином, щоб верхня частина тари знаходилася безпосередньо під лотком. Для повнорозмірних мішків по 50 кг використовувати підставку не обов'язково, тому що розміри платформи розраховані під нього.

Для занулювання ваги натисніть кнопку «Тара» (∆).

Табло вагового дозатора 20,00

Якщо прибрати підставку після налаштування, дозатор покаже негативну вагу. У цьому випадку знову натисніть кнопку «Тара» (∆) для занулювання. У такий же спосіб можна обнулити вагу самої тари: ящика, мішка з паперу чи поліетилену.

Дозатор готовий до роботи.

Точне регулювання ваги під час роботи

Плиту для засипання рухають два вібромагніти. Усередині шафи керування вагового дозатора є два регулятори (частотні перетворювачі). Перший – для грубого дозування, а другий регулятор потрібний для точного дозування.

Оскільки пристрій запрограмували на вагу 9,700 кг, дозатор може насипати приблизно 9,800 - 9,900 кг.

Щоб дозатор не насипав більше, потрібно повернути регулятор проти годинникової стрілки та знизити швидкість висипання.

 Ispolʹzovannyy blok upravleniya dozatorami modeley DV-0,6 i DV-1,5 ne yavlyayet·sya intuitivno ponyatnym, poetomu pravilʹno vzaimodeystvovatʹ s nim mozhno tolʹko posle instruktazha. Chtoby u vas ne voznikalo slozhnostey pri ustanovke neobkhodimogo vesa dlya dozirovaniya, ne bylo problem s tochnostʹyu dozirovaniya i yeye izmeneniyem pri perekhode na vtoroy tip syrʹya, rekomenduyem vospolʹzovatʹsya podskazkami. Snachala nuzhno zayti v menyu

Додатково можна сильніше/менше відкрити шибер, щоб гранули або сипкий продукт сипалися швидше або повільніше – так регулюється продуктивність дозатора.

Шибер вагового дозатора

Якщо, наприклад, на етапі грубого дозування насипалося 9,800, то потрібно відкрити пульт і трохи повернути регулятор частотного перетворювача точного дозування за годинниковою стрілкою.

Так ви побачите, коли дозатор працюватиме досить швидко і точно.


Відновлення роботи після помилки

Якщо на табло з'являються рисочки, це означає, що пристрій потрібно обнулити. Причиною може виявитися стрибок в електромережі, що спричинив перевантаження процесора, а також переповнення пам'яті.

Для «занулювання» потрібно відкрити пульт та відключити живлення пристрою на кілька секунд, після чого знову запустити.

Табло вагового дозатора з помилкою

Після запуску табло дозатора показує, що на платформі є якась вага.

Табло вагового дозатора Err 08

В такому разі потрібно натиснути будь-яку кнопку і на табло покаже вагу з платформою. Після натискання кнопки "Тара" (∆) табло покаже 0.

Ви обнулили показання приладу, а значить, дозатор готовий до роботи.

Складно розібратися з картинками – перегляньте відео. Озвучення українською дублюється субтитрами російською мовою. Якщо потрібні англомовні або інші субтитри, будь ласка, напишіть про це тут або в коментарях під відео.

Коротка версія цієї інструкції та візитка сервіс-менеджера додаються до документів на обладнання.

Якщо після знайомства з посібником у вас залишилися питання, зв'яжіться з вашим особистим менеджером, або залиште заявку на сайті. Ми з'ясуємо проблему та зв'яжемо вас з відповідним спеціалістом.

ІНШІ НОВИНИ
#
Інструкція щодо налаштування рецептури, точності зважування, зчитування сумарних показників та інших аспектів роботи із системою зважування компонентів корму.
#
Докладно демонструємо роботу із блоком керування вагового дозатора. Фото і відео.
#
Використання матриці гранулятора: підготовка до роботи, притирання, перший та щоденний старт, причини зношування та заборонені прийоми.
#
Причини ефективності застосування абразивостійкої сталі Хардокс у виробах заводу Артмаш. Відео випробувань матеріалу та краш-тести готових виробів
#
Навіть у найкращому змішувачі можна отримати корм, який не відповідає стандартам сучасних фермерів. Чому так виходить і як правильно використовувати обладнання: розбираємося в цифрах на підставі досліджень