exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
СТАТТІ
ТА КОРИСНІ ПОРАДИ
#

Компанія «Артмаш» завжди намагається забезпечити клієнта максимально відповідним обладнанням, тому лінії гранулювання ми збираємо під замовлення. Іноді нас просять максимально здешевити лінію і навіть відмовляються від охолоджувальної колонки.

Однак ми рекомендуємо використовувати систему охолодження гранул. Чому? Розберемося детальніше.

Функції охолоджувача гранул

Комплекс необхідний, щоб:

  • забезпечити довгий термін зберігання готової продукції. Найкраще зберігаються гранули з температурою нижче 24°С. З гранулятора вони виходять до 90 ° і навіть після вібростола не знижують температуру до потрібного ступеня. Після потрапляння в мішок швидкість охолодження шляхом природної конвекції знижується ще сильніше. А якщо врахувати, що більшість виробників пакує гранули у біг-беги на 1,5 тонни, можна сказати, що термін їх зберігання скорочується до мінімуму;

  • запобігти деформації гранул через підвищення вологості. Для нормального зберігання вона гранули не повинна перевищувати 14%. Але формування гранул можливе при вологості 15-17%, часто доводиться додатково зволожувати сировину. Тому без охолоджувача гранули будуть занадто вологими і почнуть розсипатися. Охолоджувальний комплекс прибирає зайву вологу і зберігає на гранулах щільну зовнішню кірку. Тому правильно охолоджені гранули вологості вже не бояться;

  • зменшити ймовірність випадкової пожежі на виробництві паливних пелет. При гранулюванні тирси часто використовуються сушарки, які працюють на твердому паливі. Якщо поблизу від них знаходиться багато гарячих пелет, ймовірність загоряння стає дуже високою. Охолоджувач робить гранули не такими легко займистими та дозволяє відразу направляти їх на пакування і складувати.

Охолоджувач гранул Артмаш з бункером з нержавіючої сталі

На заводі «Артмаш» ми виробляємо дві моделі охолоджувачів. Їх головна відмінність — матеріал бункера. Новіша модель робиться з нержавіючої сталі, тому не боїться корозії від підвищеної вологості.

Охолоджувальна колонка для гранул Артмаш

Коли охолоджувач не потрібен

Існують випадки, коли на виробництві можна обійтися і без охолоджувача.

Наприклад:

  1. Готовий продукт не зберігається, а використовується протягом дня. Часто гранули робляться для власних потреб і застосовуються відразу після виготовлення: направляються в годівниці с/г тварин, транспортуються до твердопаливного котла.

  2. У власників лінії малі потреби в обсягах гранул/пеллет і є можливість охолоджувати їх, розсипавши на горизонтальну поверхню. У таких випадках гранули знижують температуру природним шляхом, але доводиться витрачати додаткові зусилля на розсипання і збір. Продукція не проходить етап просіювання, а залишені на поверхні крихти не завжди можна пустити на повторну грануляцію, тому що в них потрапляє сміття.

У всіх інших випадках рекомендуємо відразу комплектувати лінію гранулювання охолоджувальною колонкою. Вона дозволить забезпечити максимальну продуктивність і гарантує, що ви не зазнаєте збитків через псування пелет.

А що ви думаєте про охолоджувачі гранул? Із задоволенням обговоримо це питання в нашій групі в Фейсбук.

ІНШІ НОВИНИ
#
Інструкція щодо налаштування рецептури, точності зважування, зчитування сумарних показників та інших аспектів роботи із системою зважування компонентів корму.
#
Докладно демонструємо роботу із блоком керування вагового дозатора. Фото і відео.
#
Використання матриці гранулятора: підготовка до роботи, притирання, перший та щоденний старт, причини зношування та заборонені прийоми.
#
Причини ефективності застосування абразивостійкої сталі Хардокс у виробах заводу Артмаш. Відео випробувань матеріалу та краш-тести готових виробів
#
Навіть у найкращому змішувачі можна отримати корм, який не відповідає стандартам сучасних фермерів. Чому так виходить і як правильно використовувати обладнання: розбираємося в цифрах на підставі досліджень