exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
СТАТТІ
ТА КОРИСНІ ПОРАДИ
#

Роторні та молоткові дробарки найбільш поширені на ринку сільськогосподарського обладнання. Їх використовують для подрібнення трави й помелу зерна.

Такі подрібнювачі характеризуються невеликими габаритами, надійною конструкцією і прийнятною ціною.

Але принцип їх дії відрізняється один від одного, що позначається на продуктивності і якості переробленої продукції. У чому різниця, поговоримо далі в статті.

Принцип дії роторних і молоткових дробарок

Січкарні ТОВ «Артмаш» - це обладнання з суцільнометалевим ротором і змінними ножами.

Принцип роботи роторної дробарки полягає в наступному:

 • при завантаженні, сировина потрапляє в бункер, а далі іде в подрібнюючий барабан.
 • за допомогою спеціальних ножів, які закріплені на роторі дробарки, за кілька хвилин відбувається подрібнення зерна, соломи, сіна, кукурудзи тощо.
 • як тільки фракція стає достатньо дрібною, частинки проходять крізь отвори в сітці та подаються в мішок. Діаметр перфорації можна підбирати, відповідно до своїх потреб.

Гартовані ножі роторної дробарки

Важлива відмінність подрібнювача корму від Артмаш полягає в тому, що для дроблення використовуються гартовані ножі італійських виробників, а це гарантує їх твердість і стійкість до щоденних навантажень.

У випадку з дробарками молоткового типу, установка має складнішу конструкцію. Подрібнення відбувається внаслідок ударів молотків, які знаходяться всередині барабана. При його обертанні, молотки б'ють по корпусу і тим самим кришать подану сировину. Це призводить до значного шуму і пилоутворення.

Молоткова дробарка

У чому роторні зернодробарки перевершують молоткові:

 • можуть подрібнювати дуже тверді частинки, наприклад екструдовані кормові дріжджі (молоткова їх просто викидає);
 • ККД вище на 40%;
 • ремонтопридатні, витратні матеріали можна міняти без особливих зусиль і інструменту;
 • невелика вага спрощує доставку, а наявність коліщаток дозволяє без зусиль пересувати установку по цеху, складу;
 • вимагають менших витрат електроенергії;
 • практично не вібрують, тому не вимагають жорсткого кріплення до підлоги.

На заводі «Артмаш» всі робочі вузли та запасні частини виробляють з високоякісних матеріалів, що збільшує тривалість служби й ефективність роботи подрібнювачів.

Переваги соломодробарок «Артмаш» в порівнянні з аналогами інших виробників

Каталог підприємства ТОВ «Артмаш» регулярно поповнюється новою продукцією завдяки інноваційним розробкам. Це стосується і роторних дробарок, які за своїми характеристиками можуть конкурувати з продуктами інших виробників.

Роторна дробарка з циклоном ТОВ «Артмаш»

А саме:

 • суцільнометалевий ротор – довше служить, витримує великі навантаження;
 • наявність неодимових магнітів допомагає відокремлювати металеве сміття при подрібненні. Це захищає барабан з ножами від поломок. Якщо їх немає, сінодробарка ламається після першого потрапляння болта в бункер;
 • подвійний стаціонарний бункер дозволяє окремо завантажувати зернові і трав'яні культури. При цьому немає потреби встановлювати бункер перед подрібненням соломи, а потім прибирати його знову, як цього вимагають аналоги зі зйомним бункером;
 • безпечний бункер подачі корму, немає ризику випадково постраждати;
 • продуктивність роторних дробарок досягає 400 кг/год;
 • наявність знімних ножів, які можна замовити на підприємстві ТОВ «Артмаш». Коли ламається один, нема потреби міняти весь вузол, досить змінити тільки конкретний ніж.

А ще подрібнювач для соломи виробництва ТОВ «Артмаш» обладнаний циклоном. Завдяки цьому пил не поширюється і забезпечуються нормальні умови праці робітникам. Зручне вивантаження подрібненої фракції в мішки, відбувається без зупинки подрібнювача і без втрат (багато роторних дробарок просто скидають готову фракцію на купу, дрібні частинки при цьому розлітаються).

Підприємство ТОВ «Артмаш» надає гарантію на роторні дробарки 12 місяців разом з післягарантійним обслуговуванням.

А ви користуєтеся роторними чи молотковими дробарками? Які плюси та мінуси можете виділити в роботі обох? З радістю ознайомимося з вашими відгуками і коментарями.

ІНШІ НОВИНИ
#
Інструкція щодо налаштування рецептури, точності зважування, зчитування сумарних показників та інших аспектів роботи із системою зважування компонентів корму.
#
Докладно демонструємо роботу із блоком керування вагового дозатора. Фото і відео.
#
Використання матриці гранулятора: підготовка до роботи, притирання, перший та щоденний старт, причини зношування та заборонені прийоми.
#
Причини ефективності застосування абразивостійкої сталі Хардокс у виробах заводу Артмаш. Відео випробувань матеріалу та краш-тести готових виробів
#
Навіть у найкращому змішувачі можна отримати корм, який не відповідає стандартам сучасних фермерів. Чому так виходить і як правильно використовувати обладнання: розбираємося в цифрах на підставі досліджень