exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Географія доставок
Де працює обладнання Артмаш
Наші клієнти на мапі світу

На цій сторінці ми вирішили продемонструвати, де живуть клієнти ТОВ «Артмаш». Все ще продовжуємо додавати нові точки.

#
Гарантія

1. Підписуємо договір з українською чи закордонною юридичною особою.

2. Усі вузли робимо на власному виробництві з перевіркою ВТК.

3. Гарантія 1 рік на все обладнання. Детальні умови.

#
Доставка

1. Доставка по всій території України та в 20 інших країн.

2. Види: самовивіз, транспортні компанії, попутний вантаж.

3. Знайдемо найзручніший та найвигідніший спосіб.

Потрібна доставка за межі України?

Зв'яжіться з нашим представником у вашій країні. Він допоможе прибрати мовний бар'єр та організує транспортування від заводу-виробника до зазначеного вами місця.

Наразі майже в кожному великому місті України функціонує наш продукт. Також вони популярні у жителів невеликих міст, сіл і поселень. Найчастіше клієнти замовляють доставку гранулятора, лінії чи дровокола у Вінницю, Львів, Житомир, Білу Церкву, Одесу, Рівне, Луцьк. Люди, які бажають самостійно перевозити обладнання через кордон зазвичай вказують пунктом призначення Чернівці. Ми також організовуємо зарубіжні відправки по договору з юридичними особами.


Де популярна продукція «Артмаш»

Станом на 2021 рік продукція ТОВ «Артмаш» працює більш ніж у 20-ти країнах світу. Це наші найближчі сусіди (Білорусьдо 2022 р, Молдова, Придністров’я, Польща, Румунія, Болгарія, Угорщина, Словаччина), більш віддалені регіони Європи (Латвія, Литва, Естонія, Австрія, Чехія). Також відправляли лінії гранулювання кормів та пелет у Східному напрямку (Казахстан, Узбекистан) та на Південь (Грузія, Азербайджан).

У 2022 році ми припинили співпрацю з представниками Білорусі. Цього ж року здійснили першу доставку на інший континент – Африку.

Офіційні представники ТОВ «Артмаш» працюють у Польщі, Румунії. Також один партнер обслуговує Литву, Латвію та Естонію. Жителі усіх названих країн можуть зв’язатися з посередниками за контактами, вказаними на сторінці «Дилери». Це найзручніший спосіб отримати професійну консультацію для тих, хто не володіє українською та російською мовами.

Як дізнатися думку користувача

Ми не відкривали точне місце проживання клієнтів, маркер ставився в межах населеного пункту, на який оформлялася доставка. Якщо ви бажаєте зв’язатися з власником обладнання, розташованого у вашому місті, можете попросити менеджера домовитися про зустріч. Деякі з наших клієнтів охоче приймають гостей на своїй території, інші погоджуються поговорити по телефону.
Але не кожному зручно відповідати на запитання всіх зацікавлених, тому ми рекомендуємо спочатку подивитися відео про потрібне обладнання, або завітати на завод «Артмаш» у м. Жмеринка. Найчастіше візити на функціонуючі підприємства організовуються для покупців великих високопродуктивних ліній гранулювання, оскільки для них особливо важлива перевірка обладнання на промислових масштабах.
Для інших ми домовляємося з клієнтами про зйомку відео. Там власник гранулятора, дровокола, подрібнювача чи лінії розповідає про свій досвід користування продукцією. Із ролика не вирізаються значущі фрагменти, але ми можемо додати написи чи субтитри або приглушити звук роботи обладнання для комфортнішого перегляду. Знайти ці записи ви можете на сторінці «Відгуки» та у плей-листі «Відео клієнтів» на Ютубі.

На карті відмічені тільки товари, які відправлялися протягом 2019-2022 років. Велика кількість маркерів в одній точці заважає користуватися картою, тому у великих містах відмічені не всі доставки. Але ми постаралися промаркувати більшість населених пунктів, де живуть наші покупці.

Якщо у вас є питання щодо транспортування обладнання у ваш регіон, рекомендуємо завітати на сторінку «Доставка і оплата». Ви також завжди можете отримати додаткову інформацію через телефон, або написавши нам у зручний месенджер.