exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

0% кредит на гранулятори, подрібнювачі, дровоколи

#

Менеджерів «Артмаш» регулярно запитують, чи можна замовити обладнання в кредит. Тепер така можливість є.

Наша бухгалтерія вивчила всі доступні пропозиції, після чого компанія уклала договір з «Альфа-банком».

На виплату доступні всі види обладнання. Умови вигідні, а процедура отримання коштів максимально спрощена. Для підписання договору кур'єр приїжджає до клієнта за будь-якою зручною адресою.

Переваги кредиту від «Альфа-банку»


Позика надається на таких умовах:

 • Без відвідування відділення. Кредит оформляється по телефону. Договір кур'єр безкоштовно привезе за вказаною адресою.
 • Мінімум документів. Потрібні тільки ідентифікаційний номер і дані паспорта. Довідка про доходи не знадобиться.
 • Початковий внесок не потрібен. Коли сезон вже прийшов, а вільних коштів ще немає, це оптимальне рішення.
 • До 100 000 грн на термін до 3-х років. Ви зможете купити дровокол, будь-який подрібнювач, більшість грануляторів або міні-лінію гранулювання.
 • 0,01% річних. Щомісячна комісія 0% за перші 4-5 місяців, подальші  3,50%. У більшості інших банків платити відсоток потрібно вже з першого місяця.

Наші фахівці впевнені, що це, на даний момент, найвигідніші умови кредитування.

Як купити в кредит обладнання «Артмаш»


Банк передбачив просту процедуру:

 1. Ви, за допомогою менеджера, визначаєтесь з потрібним товаром і надаєте йому ПІБ, ІПН і номер мобільного телефону, за яким вам зручно зв'язуватися з банком.
 2. Менеджер «Артмаш» пише лист в банк, вказавши ваші дані, а також назва товару, його ціну, номер рахунку-фактури та суму авансу.
 3. Оператор коллцентра з банку дзвонить вам і оформляє заявку на кредит.
 4. Банк приймає рішення про надання позики. Ви отримуєте остаточне рішення, а нам приходить відповідне повідомлення.
 5. Кур'єр з банку погоджує з вами час і місце для доставки договору на підписання.
 6. Після підписання документів банк перераховує гроші на наш рахунок. Спеціаліст «Артмаш» ставить вас в чергу на виготовлення обладнання і надає вам індивідуальний номер замовлення.
 7. Як тільки обладнання буде готово, менеджер «Артмаш» зателефонує вам для узгодження зручного способу і часу доставки.

Залишилися питання по кредитуванню — телефонуйте менеджерам «Артмаш» і вони все пояснять.

+38 067 536-42-14 +38 067 536-42-15

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.