exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Артмаш їде на виставку "АГРО-2019"

#

Відвідування агропромислової виставки "АГРО" стало для Артмаш традицією.

Влітку 2019 ми вже уп'яте приєднаємось до цієї події.

Стенд Артмаша на "АГРО-2019" буде знаходитись на місці G 104, павільйон 12А, поряд із загонами племінної ВРХ (рекомендуємо заходити на виставку через північнй вхід).


Кожному клієнту, який зробить замовлення під час виставки, надамо персональну знижку 1000 грн на кожну одиницю обладнання.

Чекаємо саме вас

Наша продукція буде корисною:

 • аграріям, які хочуть отримувати доходи з матеріалів, котрі засмічують поля;
 • власникам фермерських господарств, бажаючим зекономити на ціні кормів та одночасно покращити їх якість;
 • деревообробним підприємствам, що зможуть перетворювати свої відходи на паливні пелети;
 • представникам комунальних господарств, відповідальним за заготовку дров;
 • працівникам очисних споруд, зацікавленим в переробці відпрацьованого активного мулу в гранульовані добрива;
 • всім бажаючим виготовляти натуральні добрива з сапропелю, дефекату цукрових заводів, посліду, торфу та ін.

Можливо, ви не здогадуєтесь, що і ваші відходи можуть стати джерелом прибутку.

Схема розташування павільйонів на АГРО-2019. Наше місце - G104, пав. 12А

Що зможете побачити

Цього року плануємо продемонструвати всім зацікавленим:

 1. Гранулятор потужністю 11 кВт (1000 об/хв). Ця модель, призначена для гранулювання кормів, може обслуговувати велике господарство з бройлерами, кроликами, свинями, рибами, будь-якими іншими тваринами.
 2. Гранулятор потужністю 22 кВт (750 об/хв). Прилад розроблений для гранулювання тирси в промислових кількостях, а також для виготовлення паливних пелет із с/г відходів. Потужності цього обладнання достатньо, щоб постійно виробляти на продаж гранули з чистої дубової чи хвойної тирси.
 3. Гранулятор з пасовою передачею потужністю 4 кВт для мережі 380 В. Це невелика модель для підсобних господарств. Допоможе забезпечити всіх домашніх тварин якісним кормом.
 4. Шнек дозатор-змішувач з бункером 35 л, запущений в серію на прохання клієнтів. Компактний багатофункціональний прилад разом із гранулятором створює продуктивну міні-лінію грануляції кормів, здатну задовольнити потреби малого та середнього господарства.
 5. Універсальний подрібнювач потужністю 7,5 кВт з циклоном. Ця напівпромислова модель переробляє 1 тонну сіна за 3 години, з такою ж кількістю зерна впорається за 2 год. А завдяки циклону під час роботи приміщення не запилюється.
 6. Дроворуб потужністю 2,2 кВт для мережі 220 В. Завдяки особливій конструкції механізму пристрій працює так само швидко та ефективно, як і аналог на 380 В. Допоможе за кілька годин перерубати машину колод.

Всі виставлені товари можна буде придбати відразу, не чекаючи індивідуального виготовлення.

Такий дроворуб ви зможете побачити на виставці АГРО-2019

Місце зустрічі: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1 (територія НК "Експоцентр України"), місце G104, павільйон 12А. Виставка працюватиме з 4 по 7 червня.

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.