+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Гранулятор корму на бензині – аналог електричних моделей

#

Ми завжди прислухаємося до прохань і побажань наших клієнтів з приводу ефективності та економічної роботи обладнання для виробництва гранульованого корму. Тому, сьогодні хочемо розповісти про нову модель гранулятора, яка працює не від електрики, а на бензиновому двигуні.

Устаткування стане незамінним помічником для тих:

• у кого немає можливості під'єднати гранулятор до напруги 380 В;

• хто стикається з частими перебоями електрики;

• кому використання бензину вигідніше, ніж оплата електроенергії.

Щоб побачити в дії роботу бензинового гранулятора, подивіться підготовлену для вас відеозйомку.

Дана модель вже була протестована і пройшла перевірку ВТК. До того ж, сверловка і зенковка матриць до гранулятора, а також точіння і фрезерування роликів проходили на нових верстатах з ЧПК/ЧПУ, зокрема ─ (Akira Mi 745, серія V) від компанії Akira-Seiki. Тому ми виключаємо появу таких дефектів, як нерівність отворів, нерівномірність перемичок між отворами, деформацію матриці і т.п.

У чому особливість бензинового гранулятора

Гранулятор для комбікорму працює на бензиновому двигуні Sadko потужністю 6,5 кінських сил. Така модель дає можливість отримати відмінну продуктивність (при переробці трав'яних культур – 200 кг/год, по зерну – 250 кг/год) при відсутності електромережі.

 Гранулятор на бензиновому двигуні

Відзначимо важливі відмінності нової моделі з бензиновим двигуном:

  • на даному грануляторі ми використовуємо якісний, перевірений часом словенський двигун внутрішнього згоряння Sadko, куди заливається 92 чистий бензин. Такий двигун ми також використовуємо для комплектації наших промислових дровоколів вже більше 8 років;
  • на вал двигуна поставили нашу розробку ─ відцентрову муфту, яка дозволяє нормально завести мотор і експлуатувати обладнання без збоїв;
  • виріб пофарбований молотковою фарбою, яка має більшу стійкість і довговічність, ніж покриття, яке ми використовували раніше.

Робота бензинового гранулятора відмінна, він добре витримує навантаження і забезпечує продуктивність на рівні пеллетизатора потужністю 7,5 кВт. Для збільшення продуктивності, можна використовувати обладнання в тандемі зі шнеком дозованої подачі або з ще однією нашою новинкою – шнеком подачі-змішувачем корму. Такий комплекс допоможе вберегти двигун від перегріву, а ролики і матрицю від частого зносу.

Гранулятор на бензиновому двигуні зі шнеком точної подачі-змішувачем корму

Модель на бензиновому двигуні:

  • практична та зручна у використанні. Вона має малі габарити і підійде для підсобного або невеликого фермерського господарства;
  • транспортабельна і проста в експлуатації. Устаткування легко переміщати по території, завдяки наявності коліщаток, а для обслуговування достатньо залучити одного оператора.

Гарантія на даний гранулятор 12 місяців. Є й післягарантійне обслуговування. При необхідності у нас можна замовити деталі та комплектуючі до обладнання. Наші клієнти вже встигли випробувати бензиновий гранулятор корму на роботоспроможність та ефективність. Модифікацією і продуктивністю задоволені, про що свідчать хороші відгуки та збільшення охочих придбати таку модель.

Хто вже користувався гранулятором, який працює від електрики або на бензині? Які вигоди для себе б виділили по кожній моделі? Раді будемо почитати Ваші відгуки в коментарях.

ІНШІ НОВИНИ
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,3 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.
#
Виготовлення дров в промислових масштабах вимагає автоматизації всіх етапів виробництва. Розколювання колод полегшують наші рейкові дроворуби, але процедура завантаження готових дров на вантажівку - теж трудомісткий і тривалий процес. Тому в каталозі Артмаш з'явився новий товар - конвеєр для дров. Транспортер тепер можна купити окремо або замовити в складі дровокольного лінії. Конвеєр підходить для навантаження дров в машини малого і середнього тоннажу.
#
Ми завжди прислухаємося до прохань і побажань наших клієнтів з приводу ефективності та економічної роботи обладнання для виробництва гранульованого корму. Тому, сьогодні хочемо розповісти про нову модель гранулятора, яка працює не від електрики, а на бензиновому двигуні.