exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Комплекс приготування комбікорму – міні-лінія для фермерів

#

Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі.

Виріб можна доповнити гранулятором та/або охолоджувальною колонкою для створення повноцінної лінії гранулювання комбікорму.

Призначення обладнання

Комплекс розроблений для фермерських господарств, які самостійно виготовляють комбікорми для своїх тварин. Це дозволяє не тільки переконатися у відсутності зіпсованих або небезпечних компонентів, але і варіювати склад залежно від сезону, віку поголів'я та інших факторів.

Складові комплексу:

 1. Універсальний подрібнювач кормів з циклоном потужністю 7,5 кВт. Забезпечує продуктивність до 500 кг подрібненого корму за годину.
 2. Шнек точної подачі з функцією змішування і закритим бункером. Здатний за 6 хвилин вимішати 600 кг сировини до однорідності 96%.

Комплекс приготування комбікормів: подрібнювач + циклон + шнек-змішувач

Відповідні типи сировини:

 • зерно (пшениця, ячмінь, кукурудза);
 • трави (сіно, солома, люцерна, очерет, качани та стебла кукурудзи).

Також в бункер змішувача можна додавати інші подрібнені компоненти, мінеральні речовини, премікси, лікувальні та профілактичні домішки.

Переваги комплексу приготування комбікорму

Раніше у нас можна було придбати подрібнювач з циклоном і шнек-змішувач як окремі одиниці обладнання.

Їх об'єднана версія має ряд переваг:

Вбудоване біляче колесо дозволяє транспортувати сировину через циклон прямо в бункер шнека. Це означає, що оператору не доводиться стежити за наповненням мішків подрібненим продуктом, а потім вручну перевантажувати його в змішувач. Робота виконується швидше, а трудовитрати зменшуються.

Герметизований бункер не дозволяє подрібненій продукції розсипатися і не пропускає пил. Робоче місце стає чистішим і безпечнішим для оператора.

Тонке регулювання подачі допомагає підібрати максимально точні дози для вивантаження. Сипучий корм може направлятися конвеєром прямо в годівниці або в бункер гранулятора.

Конструктори заводу «Артмаш» готові й надалі розробляти більш зручне, продуктивне і безпечне обладнання, щоб задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.

Історія виробу

Через кілька місяців після появи в каталозі комплекс приготування комбікорму став популярною основою для невеликих напівавтоматизованих ліній гранулювання. Враховуючи практику наших клієнтів, базову версію подрібнювача вдосконалили для комфортнішої роботи з сировиною, яка схильна до утворення пилу. Докладно про це розказано в ролику.

Також на прохання клієнтів ми стали змінювати базовий набір обладнання у комплексі. Зараз його можна зібрати з таких моделей:

Подрібнювач
 • Універсальний подрібнювач 7,5 чи 11 кВт;
 • Молотково-роторна дробарка 11 чи 15 кВт;
 • Універсальний промисловий подрібнювач із пневмоподачею 11 або 15 кВт;
 • Промислова зернодробарка 15 кВт, 18,5 кВт;
 • Промислова сінорізка 11 чи 18,5 кВт.
 Шнек-змішувач
 • Стандартна модель 0,6 кубометра;
 • Модифікована модель на знижених опорах із широким циклоном;
 • Модифікована модель зі збільшеним бункером.
 Гранулятор
 • Кормовий 5,5 кВт;
 • Кормовий або пелетний 7,5 кВт;
 • Кормовий або пелетний 11 кВт;
 • Кормовий або пелетний 15 кВт;
 • Двошвидкісний 7,5-11 кВт або 13-17 кВт.
Додаткові опції
 • Вагові датчики для відстеження кількості подрібненого продукту;
 • Автоматика з 9 рецептами та самостійним виключенням дробарки;
 • Система упорскування олії в бункер.

Приклади модифікованих комбікормових комплексів

Комплекс приготування комбікорму Iz185+ShS

Набір із промислової зернодробарки (модифікація з мотором 15 кВт) та шнека-змішувача з ваговими датчиками. Клієнт робить корм на основі зернових, вручну додаючи в бункер премікси та олію. Комплект пізніше був доповнений кормовою версією гранулятора 15 кВт. Роботу схожого комплексу ми також знімали у клієнта із Черняхова.

Знижений комплекс приготування комбікорму

Комплекс аналогічний попередньому, але клієнт мав обмеження по максимальній висоті обладнання. Спеціально для цього проєкту розробили низький широкий циклон з аспіраційним мішком, який виконує свої функції не гірше, ніж стандартна версія.

Комплекс гранулювання корму Iu11+ShS+G11

Набір із універсальної дробарки 11 кВт, стандартного шнека-змішувача та пелетного гранулятора 11 кВт. Вибір гранулятора обумовлений тим, що клієнту важливо переробляти зернові, сіно та люцерну, а також робити пелети з тирси з додаванням відходів сої або соняшника.

Комплекс приготування комбікорму Imolot+ShS

Комплект з універсальної молотково-роторної дробарки та шнека-змішувача з ваговими датчиками. У порівнянні зі стандартним варіантом відрізняється більшою продуктивністю та зручністю завантаження. Подачу зернових із бункера можна налаштувати за допомогою шибера. Похилий корпус дає можливість підіймати пакунки сіна на меншу висоту і бачити ріжучі елементи. У повній комплектації молотково-роторна дробарка також доповнюється столом для сіна.

Комплекс подрібнення торфу

Комплекс подрібнення торфу, розроблений для клієнтів, які виготовляють субстрати для рослин. Шнек використаний для зручної подачі сировини до дробарки. Циклон із виходом на два мішки дає можливість не переривати роботу для заміни тари. Під час подрібнення дробарка не розповсюджує пил, що дозволяє комфортно працювати в закритому приміщенні.

Менеджери завжди збирають потрібну комплектацію під клієнта, тож ми не вказуємо вартість комплектів на сайті. Але дізнатися про актуальну ціну можна після 2-хвилинної консультації телефоном або в месенджері.

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.