+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Комплекс приготування комбікорму – міні-лінія для фермерів

#

Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі.

Виріб можна доповнити гранулятором та/або охолоджувальною колонкою для створення повноцінної лінії гранулювання комбікорму.

Призначення обладнання

Комплекс розроблений для фермерських господарств, які самостійно виготовляють комбікорми для своїх тварин. Це дозволяє не тільки переконатися у відсутності зіпсованих або небезпечних компонентів, але і варіювати склад залежно від сезону, віку поголів'я та інших факторів.

Складові комплексу:

  1. Універсальний подрібнювач кормів з циклоном потужністю 7,5 кВт. Забезпечує продуктивність до 500 кг подрібненого корму за годину.
  2. Шнек точної подачі з функцією змішування і закритим бункером. Здатний за 6 хвилин вимішати 600 кг сировини до однорідності 96%.

Комплекс приготування комбікормів: подрібнювач + циклон + шнек-змішувач

Відповідні типи сировини:

  • зерно (пшениця, ячмінь, кукурудза);
  • трави (сіно, солома, люцерна, очерет, качани та стебла кукурудзи).

Також в бункер змішувача можна додавати інші подрібнені компоненти, мінеральні речовини, премікси, лікувальні та профілактичні домішки.

Переваги комплексу приготування комбікорму

Раніше у нас можна було придбати подрібнювач з циклоном і шнек-змішувач як окремі одиниці обладнання.

Їх об'єднана версія має ряд переваг:

  • вбудоване біляче колесо дозволяє транспортувати сировину через циклон прямо в бункер шнека. Це означає, що оператору не доводиться стежити за наповненням мішків подрібненим продуктом, а потім вручну перевантажувати його в змішувач. Робота виконується швидше, а трудовитрати зменшуються;
  • герметизований бункер не дозволяє подрібненій продукції розсипатися і не пропускає пил. Робоче місце стає чистішим і безпечнішим для оператора;
  • тонке регулювання подачі допомагає підібрати максимально точні дози для вивантаження. Сипучий корм може направлятися конвеєром прямо в годівниці або в бункер гранулятора.

Конструктори заводу «Артмаш» готові й надалі розробляти більш зручне, продуктивне і безпечне обладнання, щоб задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.

Чекаємо на вашу думку про новий продукт в нашій групі в Фейсбук.

ІНШІ НОВИНИ
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,3 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.
#
Виготовлення дров в промислових масштабах вимагає автоматизації всіх етапів виробництва. Розколювання колод полегшують наші рейкові дроворуби, але процедура завантаження готових дров на вантажівку - теж трудомісткий і тривалий процес. Тому в каталозі Артмаш з'явився новий товар - конвеєр для дров. Транспортер тепер можна купити окремо або замовити в складі дровокольного лінії. Конвеєр підходить для навантаження дров в машини малого і середнього тоннажу.
#
Ми завжди прислухаємося до прохань і побажань наших клієнтів з приводу ефективності та економічної роботи обладнання для виробництва гранульованого корму. Тому, сьогодні хочемо розповісти про нову модель гранулятора, яка працює не від електрики, а на бензиновому двигуні.