exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Конвеєр для дров: швидке завантаження в кузов

#

Виготовлення дров в промислових масштабах вимагає автоматизації всіх етапів виробництва. Розколювання колод полегшують наші рейкові дроворуби, але процедура завантаження готових дров на вантажівку — теж трудомісткий і тривалий процес.

Тому в каталозі Артмаш з'явився новий товар — конвеєр для дров. Транспортер тепер можна купити окремо або замовити в складі дровокольної лінії. Рубанням та навантаженням зможуть займатися всього два оператора.

Конвеєр підходить для навантаження дров в машини малого і середнього тоннажу.

Особливості конвеєра для дров Артмаш

Наш транспортер вирізняють:

Висока продуктивність. Стрічково-скребковий конвеєр для дров здатний перемістити на кузов до 40 складометрів продукції за годину. Відмінно підійде для власників бізнесу з виготовлення дров.

Молоткова фарба. Металеві частини обладнання надійно захищені від впливів зовнішнього середовища, тому надовго збережуть роботоспроможність і гарний зовнішній вигляд. Транспортер можна експлуатувати та зберігати виключно просто неба.

Підключення 220 В або 380 В. Якщо у вас поки немає трифазного підключення, транспортер може працювати і від побутової мережі.

Відсутність витратних матеріалів. Більшість аналогічних невеликих транспортерів обладнується стрічкою з м'якими гребенями. Вона гірше справляється з дровами й вимагає частої заміни. Нашу стрічку замінювати не буде потрібно.

Тиха робота. Забезпечується за допомогою черв'ячного мотор-редуктора з великим крутним моментом.
Великі колеса з суцільнолитими дисками. Прослужать довго, навіть якщо ви будете щодня переміщувати транспортер.

Дровокольна лінія з конвеєром дров Артмаш

ТОВ «Артмаш» випускає конвеєр для дров в одному розмірі, але для бажаючих купити цю модель з іншого шириною або довжиною можливе виготовлення під замовлення. Конструктор заводу розрахує потрібні зміни так, щоб задовольнити побажання замовника без шкоди для якості обладнання.

Що отримають наші клієнти

Власники стрічково-скребкового конвеєра:

  • Зможуть зібрати дровокольну лінію високої продуктивності, навіть якщо купували дровокол дуже давно або іншої марки. Транспортер регулюється по висоті й сумісний з усіма моделями колуна і більшістю вантажівок.
  • Прискорять процес роботи, тому що завантаження дров буде проводитися одночасно з розколюванням. Це зручно для тих, хто продає дрова не фасованими. Дрова в мішках можна буде завантажувати тим же способом, але для пакування знадобиться ще один оператор.
  • Заощадять на транспортері, адже наш конвеєр здатний обслуговувати одночасно два дроворуба. Немає потреби купувати окремі навантажувачі для кожного колуна.
  • Не постраждають через перепади в мережі або випадкові події. Теплове захисне реле вчасно зупинить роботу транспортера.

Транспортер дров на вантажівку

В 2020 році конвеєр дров був знятий з виробництва через незначну популярність даної моделі. Але здобутий досвід ми використали під час проектування та виготовлення стрічкового транспортера для щепи, який входить у комплекс подрібнення щепи.

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.