exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Маленький гранулятор для всіх видів сировини [7,5 кВт]: як і навіщо

#

Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні та кормові версії, тепер випускаємо й універсальну – для всіх видів сировини.

Нагадаємо, що раніше універсальними (тобто здатними з максимальною продуктивністю переробити і комбікорм, і тирсу) були тільки гранулятори з двошвидкісними моторами: 13-17 кВт і 22-33 кВт. Як нам вдалося домогтися універсальності від маленького гранулятора? Проблему вирішила установка частотного перетворювача.

Він допомагає не просто перемикати гранулятор з кормового режиму в пелетний, а проводити плавне налаштування. Такий метод регулювання обертів використовується в сучасних верстатах з ЧПУ (ЧПК).

Навіщо регулювати оберти?

Як підтверджує наша практика, ефективність гранулювання залежить від:

  • складу сировини;
  • параметрів матриці гранулятора;
  • обертів двигуна, прямо впливають на швидкість обертання роликів.

Маючи правильний рецепт і відповідну матрицю користувач може отримувати знижену продуктивність через невідповідні обороти мотора. Саме тому якщо ви вирішите гранулювати корм на пелетній моделі, продуктивність буде нижча, ніж на кормовому грануляторі зі слабшим мотором.

Гранулятор 7,5 кВт з частотним перетворювачем

Таблиця: Порівняння грануляторів на 7,5 кВт

Гранулятор

Для корму

Для пелет

Універсал

Потужність мотора, кВт

7,5

7,5

7,5

Оберти двигуна, об/хв

1500

1000

var

Продуктивність, кг/год

Корм

200-300

100-150

200 - 300

Відходи соняшника

150-200

100-120

150 - 200

Тирса

-

50 - 80

50 - 80

Солома, лушпиння

-

70 - 80

70 - 80

Діаметр гранул, мм

2 - 8

2 - 8

2 - 8

Діаметр матриці, мм

200

200 

200

Вага, кг

120

140

140

Як видно з таблиці, продуктивність універсального гранулятора на кормах відповідає кормовій моделі, а на тирсі – пелетній. А це означає, що користувач такого обладнання буде отримувати максимум гранул на кожному виді сировини.

Кому потрібен універсальний гранулятор 7,5 кВт?

Основна перевага гранулятора для всіх видів сировини – здатність переробляти різні матеріали. Тому всім, хто бажає зосередиться на гранулюванні одного продукту, краще підібрати кормову/пелетну модель.

Гранулятор 7,5 з частотники і шнек-змішувач 0,6 кубометра

Універсальне обладнання знадобиться:

  • фермерам, які бажають утилізувати різні відходи з власної ділянки. Наприклад, навесні займатися виготовленням корму з вітамінними добавками; влітку робити пелети з гілок, що залишилися після весняної обрізки саду; восени переробляти зерновідходи і солому;
  • інститутам кормів і дослідницьким станціям. Ці організації часто займаються розробкою нових кормів, методами утилізації відходів харчових, деревообробних і ін. підприємств;
  • великим фермерським підприємствам з власною експериментальною базою. Багато з них вже володіють великими лініями гранулювання, але займатися розробкою нових рецептів кормів на таких масштабах незручно. А вдосконалювати рецепти потрібно, адже для кожного періоду життя тварини необхідно підібрати співвідношення поживних речовин, мінералів і вітамінів, яке забезпечить її максимальну продуктивність, збереже здоров'я і запобіжить захворюванням. Тому великі підприємства обладнують експериментальну лінію гранулювання для перевірки нових рецептів, оцінки якості одержуваних гранул і годування контрольних груп тварин.

На початку 2022 року модель універсального гранулятора 7,5 кВт із частотним перетворювачем була повністю знята з виробництва. Практика показала, що користувачі за короткий проміжок часу визначають список варіантів сировини, з якими можуть працювати з вигодою для себе. Найчастіше їм було б досить кормової або пелетної моделі, яка обходиться дешевше універсальної й простіша в налаштуваннях. Використання гранулятора з частотним перетворювачем виправдало себе лише в аналітичних та навчальних лабораторіях, але й там його може замінити пелетна модель.

Маєте свою думку про гранулятор 7,5 кВт для всіх видів сировини, а також його застосування в інших сферах – обов'язково розкажіть про нього в нашій групі в Фейсбук. Нам буде дуже цікаво.

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.