exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Міні шнек подачі-змішувач корму «Артмаш» для побутового гранулювання

#

Ми прислухалися до прохань клієнтів на YouTube і Facebook, тому на підприємстві ТОВ «Артмаш» було сконструйовано пристрій шнек подачі-змішувач корму. Поєднання двох виробів в одному дає можливість одночасно змішувати і подавати потрібну кількість сировини для подальшої грануляції.

Це, у свою чергу економить:

• час на точне завантаження і змішування;

• гроші на покупку двох одиниць обладнання;

• місце, яке знадобилося б для другої установки.

Спеціально для наших клієнтів і фоловерів був підготовлений відеоролик, де ми показуємо шнек подачі-змішувач корму в дії. Можете бути впевнені, що ваш пристрій працюватиме аналогічно, адже вся техніка, що нами виготовляється, перед фарбуванням і введенням в експлуатацію проходить тестування і перевірку ВТК.

У чому особливість шнека подачі-змішувача корму «Артмаш»

Наш інженер-конструктор постарався розробити багатофункціональний пристрій так, щоб робота оператора була зручною, витратні матеріали менше зношувалися, а сировина не втрачала корисних речовин в процесі грануляції.

Установка зручна і практична:

  • займає мало місця (650х400х1450 мм), тому підійде невеликим фермерським чи приватним підсобним господарствам;
  • не викликає проблем при транспортуванні. Ви зможете забрати її в офісі транспортної компанії навіть на невеликому седані;
  • забезпечує більший термін служби витратних матеріалів гранулятора, тому що в комплекті зі шнеком йому можна створити оптимальний режим роботи.

Шнек подачі-змішувач корму «Артмаш»

Крім того, низький рівень шуму і невелике енергоспоживання – явні переваги шнека-подачі змішувача корму.
Разом зі шнеком-змішувачем експлуатуються наші гранулятори з потужністю двигуна 4 кВт, 7,5 кВт і 11 кВт.

Шнек подачі-змішувач корму «Артмаш» – автоматизована установка

Також варто зазначити:

  • шнек виготовлений так, щоб зазор між гвинтом і стінками був мінімальний. В результаті, вимішування відбувається набагато ефективніше, при цьому не залишається надлишків сировини під час вивантаження. Це збільшує продуктивність гранулятора;

Шнек подачі- змішувач  корму «Артмаш» – мінімальный зазор між стінками та гвинтом

  • конструкція запобігає перегріванню суміші. Тому ви отримуєте гранули з усіма корисними речовинами, які були в кормі;
  • економічний двигун з мотор-редуктором на 0,55 кВт із передатним відношенням 1 до 50. Робота відбувається без зупинки, виключено пробуксовку подачі сировини;
  • завдяки шнеку точного завантаження зменшується зношування матриць і роликів, запобігається перегрівання мотора гранулятора;
  • автоматизована система керування робить трудовитрати оператора мінімальними.

Шнек подачі-змішувач корму (новинка «Артмаш»)

Гарантія на шнек подачі-змішувач корму становить 12 місяців. Крім того, ми забезпечуємо і післягарантійне обслуговування: виготовляємо й відновлюємо потрібні вам комплектуючі та деталі.

Команда ТОВ «Артмаш», як і наші замовники, задоволена модифікацією установки і не збирається зупинятися на досягнутому, щоб і далі дивувати новинками нашого виробництва.

А яка думка склалась у вас із приводу нового обладнання підприємства ТОВ «Артмаш»? Будемо раді прочитати ваші відгуки і пропозиції в коментарях.

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.