exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

ТОВ «Артмаш» на Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2018

#

З 6 по 9 червня 2018 року в Києві відбулася XXX Міжнародна агропромислова виставка. На масштабному заході було понад 70 тисяч відвідувачів, 1248 учасників з 15 країн світу. ТОВ «Артмаш» також не обійшло стороною найбільшу агропромислову подію в Україні. На АГРО-2018 ми обладнали стенд компанії, щоб продемонструвати продукцію власного виробництва в галузі тваринництва та фермерства.

Чим цікава Міжнародна агропромислова виставка?

У заході брали участь виробники с/г техніки та обладнання, керівники агропромислового комплексу України, топ-менеджери провідних компаній.

На АГРО-2018 було розміщено безліч тематичних експозицій, наприклад:

  1. ЕкспоАгроТех. Представлено обладнання для зберігання та переробки зерна.
  2. АГРОТРАНСПОРТ і логістика. Учасники презентували техніку для перевезення вантажів, лабораторне обладнання, програмне забезпечення.
  3. Сучасний Фермер. Продемонстровані комплексні рішення для приватних землевласників і фермерських господарств.
  4. Hi-Tech АГРО. Можна було ознайомитися з вимірювальними девайсами для автоматизації та контролю виробничих процесів.
  5. ANIMAL'EX. Репрезентоване обладнання для тваринництва й утримання с/г тварин.

Захід був насичений форумами та конференціями, на яких обговорювалися теми розвитку агропромислової сфери України. Доповідачі ділилися власним практичним досвідом. Серед експонентів та відвідувачів виставки були представники Польщі, Німеччини, Франції, Австрії, Китаю, інших країн.

ТОВ «Артмаш» на АГРО-2018

Наша компанія спрямована на розвиток і враховує нові тенденції в агропромисловій сфері. Тому ми вже вчетверте беремо активну участь у Міжнародній виставці. На АГРО-2018 ми презентували обладнання для гранулювання комбікормів і паливних пелет – гранулятори виробництва ТОВ «Артмаш».

Выставка Агро-2018

Представники ТОВ «Артмаш» на АГРО-2018:

  • отримали можливість ознайомитися з новітньою технікою для тваринництва й фермерства;
  • дізналися про сучасні технології автоматизації процесів керування в сільському господарстві;
  • обговорили з іншими учасниками методи впровадження економічних та енергозберігаючих технологій у сфері тваринництва та фермерства.

Диплом ООО «Артмаш» за участие в выставке АГРО-2018

Ми застосовуємо отримані на АГРО-2018 знання при виробництві грануляторів, подрібнювачів та іншої техніки.

Плануємо й надалі брати участь у спеціалізованих виставках.

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.