+38 067 536-42-14
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-15
(043) 325-08-44
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

ТОВ «Артмаш» на Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2018

#

З 6 по 9 червня 2018 року в Києві відбулася XXX Міжнародна агропромислова виставка. На масштабному заході було понад 70 тисяч відвідувачів, 1248 учасників з 15 країн світу. ТОВ «Артмаш» також не обійшло стороною найбільшу агропромислову подію в Україні. На АГРО-2018 ми обладнали стенд компанії, щоб продемонструвати продукцію власного виробництва в галузі тваринництва та фермерства.

Чим цікава Міжнародна агропромислова виставка?

У заході брали участь виробники с/г техніки та обладнання, керівники агропромислового комплексу України, топ-менеджери провідних компаній.

На АГРО-2018 було розміщено безліч тематичних експозицій, наприклад:

  1. ЕкспоАгроТех. Представлено обладнання для зберігання та переробки зерна.
  2. АГРОТРАНСПОРТ і логістика. Учасники презентували техніку для перевезення вантажів, лабораторне обладнання, програмне забезпечення.
  3. Сучасний Фермер. Продемонстровані комплексні рішення для приватних землевласників і фермерських господарств.
  4. Hi-Tech АГРО. Можна було ознайомитися з вимірювальними девайсами для автоматизації та контролю виробничих процесів.
  5. ANIMAL'EX. Репрезентоване обладнання для тваринництва й утримання с/г тварин.

Захід був насичений форумами та конференціями, на яких обговорювалися теми розвитку агропромислової сфери України. Доповідачі ділилися власним практичним досвідом. Серед експонентів та відвідувачів виставки були представники Польщі, Німеччини, Франції, Австрії, Китаю, інших країн.

ТОВ «Артмаш» на АГРО-2018

Наша компанія спрямована на розвиток і враховує нові тенденції в агропромисловій сфері. Тому ми вже вчетверте беремо активну участь у Міжнародній виставці. На АГРО-2018 ми презентували обладнання для гранулювання комбікормів і паливних пелет – гранулятори виробництва ТОВ «Артмаш».

Выставка Агро-2018

Представники ТОВ «Артмаш» на АГРО-2018:

  • отримали можливість ознайомитися з новітньою технікою для тваринництва й фермерства;
  • дізналися про сучасні технології автоматизації процесів керування в сільському господарстві;
  • обговорили з іншими учасниками методи впровадження економічних та енергозберігаючих технологій у сфері тваринництва та фермерства.

Диплом ООО «Артмаш» за участие в выставке АГРО-2018

Ми застосовуємо отримані на АГРО-2018 знання при виробництві грануляторів, подрібнювачів та іншої техніки.

Плануємо й надалі брати участь у спеціалізованих виставках.

ІНШІ НОВИНИ
#
Наша компанія спрямована на розвиток, тому враховує нові тенденції в агропромисловій сфері. Щоб бути у курсі актуальних трендів, ми вже вчетверте беремо активну участь у Міжнародній виставці. На АГРО-2018...
#
Ми прислухалися до прохань клієнтів на YouTube і Facebook, тому на підприємстві ТОВ «Артмаш» було сконструйовано пристрій шнек подачі-змішувач корму. Поєднання двох виробів в одному дає...
#
Нова розробка підприємства ТОВ «Артмаш» – охолоджувач гранул (пелет) має високі показники продуктивності (до 1000 кг/год) і, на відміну від попередньої моделі, займає
#
Їдемо на агропромислову виставку "АГРО-2019". Веземо обладнання для демонстрації та продажу (гранулятори, подрібнювачі, дроворуб). Знайдіть наш стенд G104 і отримайте знижку 1000 грн.
#
24 травня 2019 року підприємство ТОВ «Артмаш» удостоїлося честі отримати європейський сертифікат якості (Certificate of Compliance). Така сертифікація означає, що...