+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Роторно-молоткова універсальна дробарка Артмаш

#

Конструктори «Артмаш» розробили подрібнювач для всіх видів кормів, аналогів якому покищо на ринку немає. Найважливіші його характеристики: універсальність і можливість переробляти великі об'єми люцерни, сіна, очерету, кукурудзи, пшениці і т. д.

На даний момент роторно-молоткова дробарка – наш найпродуктивніший не промисловий подрібнювач. Завдяки ряду удосконалень конструкції нам вдалося збільшити показники на третину, використовуючи мотор на 11 кВт. Ми знаємо, що багато хто не може використовувати потужніше обладнання через обмеження підключення до енергомережі.

Паралельно ми постаралися зробити подрібнювач зручнішим в експлуатації:

  • обладнали бункер швидкознімними фіксаторами для оперативної заміни сіток (потрібна для зміни фракції);
  • зробили циклон з вивантаженням на два мішка, як у промислових моделей. Тепер не потрібно зупиняти дробарку, щоб замінити повну тару на порожню;
  • додали конус у бункер для зручної подачі качанів кукурудзи, щоб подрібнені частки не вилітали з розтруба;
  • встановили пульт керування на комфортнішій висоті та зробили його переносним, щоб оператор зміг розташувати його на свій розсуд..

Загальний вигляд роторно-молоткової дробарки Артмаш

Про інші удосконалення варто розповісти докладніше.

Ножі + молотки

Основна відмінність цієї моделі полягає в робочому органі дробарки. Він обладнаний як звичайними для наших подрібнювачів гартованими сегментними ножами, так і молотками.

Завдяки цьому вдосконаленню, роторно-молоткова дробарка служить довше, а її продуктивність зростає. Наприклад, подрібнювач з ножами на аналогічному моторі переробляє до 300 кг сіна за годину, а модель з ножами та молотками – до 400 кг/год. Також на 37% зростає і продуктивність по зерну.

Наші фахівці провели вимірювання в реальних умовах на території клієнта, щоб всі цифри були максимально реальними.

Ріжучий елемент роторно-молоткової дробарки

Параметри продуктивності залежать від розміру потрібної фракції.

Продукт

Перфорація сітки,

мм

Фракція сировини

Продуктивність,

кг/год

Люцерна, сіно, солома, очерет

4

5 мм

250

6

6-8 мм

350

8

10 мм

400

Пшениця, овес, ячмінь, зерна кукурудзи

6

Середній та дрібний помол

800

Качани кукурудзи

6

Середній та дрібний помол

300

 

Бункер для зерна

У комплектацію роторно-молоткової дробарки входить бункер для зернових на окремих опорах загальним обсягом 250 л. У нього можна відразу завантажити 3-4 мішки зерна одного або різних сортів, а потім налаштувати поступову подачу в дробарку.

Бункер для зерна в роторно-молотковій дробарці

Бункер має форму воронки, тому зерно саме обсипається вниз, не затримуючись на стінках або в кутах. Внизу розташований шибер, що відкривається за допомогою гвинта. Така проста конструкція заслонки дає можливість оператору плавно регулювати подачу сировини в дробарку. Так ви отримуєте максимальну продуктивність, не виходячи за рамки допустимих навантажень.

Для контролю навантаження в блок управління встановлений амперметр. Якщо ж оператору не вдасться встежити або перевантаження трапиться з іншої причини, мотор відключиться самостійно.

Роторно-молоткова дробарка вже пройшла випробування в робочих умовах і отримала позитивні відгуки від власника.

Якщо вас цікавить повний перелік характеристики дробарки, рекомендуємо перейти на сторінку товару. А якщо хочете поставити свої питання з приводу цього подрібнювача, звертайтеся до наших менеджерів: +38 050 335-47-50.

ІНШІ НОВИНИ
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,3 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.
#
Виготовлення дров в промислових масштабах вимагає автоматизації всіх етапів виробництва. Розколювання колод полегшують наші рейкові дроворуби, але процедура завантаження готових дров на вантажівку - теж трудомісткий і тривалий процес. Тому в каталозі Артмаш з'явився новий товар - конвеєр для дров. Транспортер тепер можна купити окремо або замовити в складі дровокольного лінії. Конвеєр підходить для навантаження дров в машини малого і середнього тоннажу.
#
Ми завжди прислухаємося до прохань і побажань наших клієнтів з приводу ефективності та економічної роботи обладнання для виробництва гранульованого корму. Тому, сьогодні хочемо розповісти про нову модель гранулятора, яка працює не від електрики, а на бензиновому двигуні.