exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Роторно-молоткова універсальна дробарка Артмаш

#

Конструктори «Артмаш» розробили подрібнювач для всіх видів кормів, аналогів якому покищо на ринку немає. Найважливіші його характеристики: універсальність і можливість переробляти великі об'єми люцерни, сіна, очерету, кукурудзи, пшениці і т. д.

На даний момент роторно-молоткова дробарка – наш найпродуктивніший не промисловий подрібнювач. Завдяки ряду удосконалень конструкції нам вдалося збільшити показники на третину, використовуючи мотор на 11 кВт. Ми знаємо, що багато хто не може використовувати потужніше обладнання через обмеження підключення до енергомережі.

Паралельно ми постаралися зробити подрібнювач зручнішим в експлуатації:

  • обладнали бункер швидкознімними фіксаторами для оперативної заміни сіток (потрібна для зміни фракції);
  • зробили циклон з вивантаженням на два мішка, як у промислових моделей. Тепер не потрібно зупиняти дробарку, щоб замінити повну тару на порожню;
  • додали конус у бункер для зручної подачі качанів кукурудзи, щоб подрібнені частки не вилітали з розтруба;
  • встановили пульт керування на комфортнішій висоті та зробили його переносним, щоб оператор зміг розташувати його на свій розсуд..

Загальний вигляд роторно-молоткової дробарки Артмаш

Про інші удосконалення варто розповісти докладніше.

Ножі + молотки

Основна відмінність цієї моделі полягає в робочому органі дробарки. Він обладнаний як звичайними для наших подрібнювачів гартованими сегментними ножами, так і молотками.

Завдяки цьому вдосконаленню, роторно-молоткова дробарка служить довше, а її продуктивність зростає. Наприклад, подрібнювач з ножами на аналогічному моторі переробляє до 300 кг сіна за годину, а модель з ножами та молотками – до 400 кг/год. Також на 37% зростає і продуктивність по зерну.

Наші фахівці провели вимірювання в реальних умовах на території клієнта, щоб всі цифри були максимально реальними.

Ріжучий елемент роторно-молоткової дробарки

Параметри продуктивності залежать від розміру потрібної фракції.

На прикладі трав'янистих культур.

Продукт

Перфорація сітки, мм

 

Фракція сіна

 

Вихід, кг/год

Люцерна, сіно, солома, очерет

4

 

5 мм

 

250

6

 

6-8 мм

 

350

8

 

10 мм

 

400

На прикладі зернових культур.

Продукт

Перфорація сітки, мм

 

Фракція зерна

Вихід, кг/год

Пшениця, овес, ячмінь,  кукурудза

6

 

Дрібний/середній помол

800

Качани кукурудзи

6

 

Дрібний/ середній помол

300

 Бункер для зерна

У комплектацію роторно-молоткової дробарки входить бункер для зернових на окремих опорах загальним обсягом 250 л. У нього можна відразу завантажити 3-4 мішки зерна одного або різних сортів, а потім налаштувати поступову подачу в дробарку.

Бункер для зерна в роторно-молотковій дробарці

Бункер має форму воронки, тому зерно саме обсипається вниз, не затримуючись на стінках або в кутах. Внизу розташований шибер, що відкривається за допомогою гвинта. Така проста конструкція заслонки дає можливість оператору плавно регулювати подачу сировини в дробарку. Так ви отримуєте максимальну продуктивність, не виходячи за рамки допустимих навантажень.

Для контролю навантаження в блок управління встановлений амперметр. Якщо ж оператору не вдасться встежити або перевантаження трапиться з іншої причини, мотор відключиться самостійно.

Роторно-молоткова дробарка вже пройшла випробування в робочих умовах і отримала позитивні відгуки від власника.

История модели

Друга версія молотково-роторної дробарки

У 2021 році модель почала випускатися в новій модифікації. Внесено наступні зміни:

  • Стаціонарний вузький циклон замінили на більший з окремою опорою та регулюванням висоти. Це додатково поліпшило ефективність фільтрації пилу, а також дало можливість підключати дробарку до вже наявного шнеку-змішувача.
  • Циклон і дробарка стали зв'язуватися не металевою трубою квадратного перетину, а міцним ПВХ-шлангом. Так клієнти отримали можливість вибирати довжину шланга та, при необхідності, встановлювати дробарку й вивантаження у різних приміщеннях.
  • Вузол вивантаження на 2 мішка став поворотним і тепер може повністю зніматися. З одного боку це дає можливість зручніше розмістити дробарку в будь-якому приміщенні. З іншого – допомагає клієнту швидко і самостійно підключити вивантажувальний шланг до бункера, змішувача або шнек-змішувача, докуплених пізніше.

Побачити удосконалену модель роторно-молоткової дробарки в роботі ви можете на відео.

Молотково-роторна дробарка стала першим подрібнювачем у нашому каталозі, де були встановлені молотки зі сталі Хардокс. Та оскільки вони добре показали себе в роботі, невдовзі ми почали встановлювати молотки та інші універсальні подрібнювачі «Артмаш». П'ятикутна мітка на фото товару з написом HARDOX 500 вказує, що його ротор стандартно або за бажанням клієнта доповнюється молотками з цього матеріалу.

Комбікормовий комплекс з молотково-роторною дробаркою

Після вдосконалення циклону молотково-роторної дробарки її почали активно використовувати у комбікормових комплексах для виготовлення розсипчастих кормів. Адже такий подрібнювач продуктивніший, ніж стандартний універсал, забезпечує зручніше завантаження і коштує дешевше, ніж промисловий.

Комплекс гранулювання кормів з молотково-роторною дробаркою

А пізніше до подрібнювача та шнека-змішувача почали додавати гранулятор, щоб зібрати міні-лінію гранулювання. Молотково-роторна дробарка відмінно підходить для роботи спільно з грануляторами 11 та 15 кВт.

Лінія гранулювання люцерни

Оскільки для деяких клієнтів особливо важлива якість змішування подрібнених інгредієнтів, вони побоювалися використовувати шнек-змішувач. Тому цю дробарку почали підключати до стандартного змішувача 0,6 кубометра. У таких випадках ми встановлюємо на подрібнювач двигун 15 кВт замість 11 кВт. Такими наборами користуються фермери, які гранулюють лугове сіно та люцерну для своїх кроликів.

Через рік після появи цієї моделі ми розробили конкурента – універсальний подрібнювач 11 кВт із пневмоподачею. Він добре підходить для всіх комплексів, де використовувалася молотково-роторна дробарка. Але варіант із зерновим бункером не втрачає своєї популярності.

Якщо вас цікавить повний перелік характеристики дробарки, рекомендуємо перейти на сторінку товару. А якщо хочете поставити свої питання з приводу цього подрібнювача, звертайтеся до наших менеджерів: +38 050 335-47-50.

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.