+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Найменший гранулятор тирси [7.5 кВт]

#

Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу, але в каталозі були тільки варіанти від 15 кВт до 37 кВт.

Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання, наш досвід, інші пропозиції на ринку і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт.

Модель працює від трьохфазної мережі (380 В), тому що на 220 В неможливо забезпечити гарну продуктивність.

Ціна такого обладнання набагато нижча, ніж у промислових аналогів, тому новачки зможуть вивчити особливості виробничого процесу та інші нюанси, не вкладаючи в експеримент великі суми.

Характеристики гранулятора тирси 7,5 кВт

Потужність мотора

кВт

7,5

Обороти мотора

об/хв

1000

Размір гранули

мм

6, 8

Продуктивність

 

 

корми

кг/год

100-150

тирса

кг/год

50-80

солома

кг/год

70-80

лушпиння насіння

кг/год

70-80

лузга зернових

кг/год

70-80

відходи соняшника

кг/год

100-120

Вага

кг

140

Довжина

мм

1040

Ширина

мм

400

Висота

мм

1000

Особливості гранулятора тирси 7,5 кВт

Серед інших моделей це обладнання виділяють:

  • посилений гіпоїдний редуктор з великим крутним моментом. Дане вдосконалення дозволяє мотору невеликої потужності справлятися з такою складною сировиною, як тирса;
  • можливість працювати з різними видами сировини. Модель розроблена для тирси, але може використовуватися для виготовлення паливних пелет з інших матеріалів. Оскільки вироби такої потужності дозволяють забезпечити тільки власні потреби, користувач може експериментувати зі складом. Наприклад, до чистої тирси додавати с/г відходи, солому, лушпиння різних зернових і т. д .;
  • невелика маса. Оскільки це найменша модель пелетного гранулятора, його вага не перевищує 140 кг. Доставка обійдеться дешевше, а з офісу транспортної компанії посилку можна буде забрати будь-якою машиною;
  • вартість. Аналоги інших марок з такою ж (реальною, а не заявленою) продуктивністю обходяться користувачам дорожче.


Для правильної та тривалої роботи гранулятора рекомендуємо використовувати його спільно з дозуючим обладнанням, наприклад, з нашим міні-шнеком подачі.

Вашау думку про новий гранулятор тирси на 7,5 кВт ми з задоволенням прочитаємо в нашій групі в Фейсбук. Обов'язково пишіть свої враження і слушні поради.

ІНШІ НОВИНИ
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,3 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.
#
Виготовлення дров в промислових масштабах вимагає автоматизації всіх етапів виробництва. Розколювання колод полегшують наші рейкові дроворуби, але процедура завантаження готових дров на вантажівку - теж трудомісткий і тривалий процес. Тому в каталозі Артмаш з'явився новий товар - конвеєр для дров. Транспортер тепер можна купити окремо або замовити в складі дровокольного лінії. Конвеєр підходить для навантаження дров в машини малого і середнього тоннажу.
#
Ми завжди прислухаємося до прохань і побажань наших клієнтів з приводу ефективності та економічної роботи обладнання для виробництва гранульованого корму. Тому, сьогодні хочемо розповісти про нову модель гранулятора, яка працює не від електрики, а на бензиновому двигуні.