+38 067 536-42-14
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-15
(043) 325-08-44
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Сертифікація СЄ: ТОВ «Артмаш» виходить на ринки Євросоюзу

#

24 травня 2019 року підприємство ТОВ «Артмаш» удостоїлося честі отримати європейський сертифікат якості (Certificate of Compliance).

Така сертифікація означає, що продукція відповідає вимогам Технічних регламентів Євросоюзу і має спеціальне маркування СЄ.

Тепер підприємство ТОВ «Артмаш» може поставляти своє обладнання на ринки країн ЄС без будь-яких технічних бар'єрів. Ми гарантовано зможемо оформити всі потрібні вам документи.

Необхідність отримати європейський сертифікат була викликана великим попитом за кордоном на виготовлене підприємством ТОВ «Артмаш» обладнання.

Сертифікація видана на такі групи товарів:

 • Лінія гранулювання MINI
 • Лінія гранулювання MAXI
 • Лінія гранулювання COOLER
 • Лінія гранулювання CRUSHER
 • Лінія гранулювання MIXER

У сертифікаті якості підкреслено, що продукція потрапляє під кілька директив, які означають, що обладнання відповідає вимогам Європейської комісії.

Сертифікат СЄ ТОВ «Артмаш»

А саме:

 1. Directive 2006/42/ЄС (машинобудування). Устаткування і всі комплектуючі до нього у момент експлуатації не піддають ризику життя людей, безпечні для навколишнього середовища навіть у випадках неправильного використання.
 2. Директива 2014/30/ЄС (електромагнітна сумісність). Електрообладнання не створює електромагнітних перешкод, які можуть порушити працездатність радіо-, телекомунікаційних або інших електроприладів.
 3. Директива 2014/35/ЄС (низьковольтне обладнання). Електрообладнання, при використанні спрямоване на підвищення безпеки споживача (сюди входить захист від ураження електричним струмом, впливу високих температур, випромінення і механічних впливів).

Знак СЄ вказує на те, що виробник узяв на себе відповідальність за дотримання всіх вимог Євросоюзу, які можна застосувати до його товару в галузі охорони здоров'я, безпеки життя людини та захисту навколишнього середовища.

Що таке сертифікація СЄ

Маркування СЄ з'явилося ще в далекому 1985 р. Основною метою такого позначення стало формулювання конкретних вимог до безпеки і якості товарів, які поставлялись на ринки ЄС. На сьогодні сертифікація СЄ застосовується також для продукції з країн Азії, Північної та Південної Америки.

Скорочення СЄ в перекладі з французької мови означає «європейська відповідність» – conformité européenne, тобто європейський сертифікат якості. Сертифікати Відповідності, які видають акредитовані органи SIA International Center for Quality Certification – ICQC (SIA Міжнародний центр сертифікації якості – ICQC) визнаються в усьому Європейському Союзі.

Для отримання маркування СЄ нам було необхідно:

 • гарантувати відповідність кожної одиниці товару обов'язковим вимогам директив Євросоюзу;
 • забезпечити продукції доступ на ринок ЄС;
 • дати можливість товару вільно рухатися ринками країн-членів Європейського Союзу.

Сертифікат – це свідчення чесної конкуренції між виробниками, адже такий знак підвищує відповідальність і необхідність регулярно дотримуватися вимог. Термін дії сертифіката становить п'ять років, після чого його необхідно оновлювати.

Переваги від отримання сертифікації СЄ для клієнтів «Артмаш»

Для ТОВ «Артмаш» сертифікація СЄ – це важливий етап у розвитку підприємства і самої продукції. Таким чином, потенційний покупець розуміє, що завод-виробник не стоїть на місці, а продовжує розвиватися і виготовляти нове обладнання, що відповідає нормам країни поставки.

Крім цього, Certificate of Compliance дає можливість:

 1. Залучити більше роздрібних торговців і дилерів, які вважають за краще продавати тільки сертифіковану продукцію. Так наше обладнання стане доступнішим жителям Європи.
 2. Реалізовувати продукцію навіть у тих країнах Євросоюзу, де діють особливі, більш жорсткі правила щодо продажу тільки сертифікованих товарів. Де б ви не жили – ми зможемо офіційно поставляти вам необхідний товар.
 3. Покупець більш упевнений у товарі з маркуванням СЄ, адже така продукція не шкодить здоров'ю і життю, вона протестована й оцінена відповідно до галузевих стандартів. У вас більше не буде причин сумніватися в якості.

Для «Артмаш» європейський сертифікат (Certificate of Compliance) – це не тільки можливість продемонструвати передове виробництво і новинки продукції, але і спосіб підтвердити і зберегти свій імідж сумлінного виробника.

А як ви визначаєте знак якості товару, що купується? Залишайте свої коментарі на нашому сайті.

ІНШІ НОВИНИ
#
Наша компанія спрямована на розвиток, тому враховує нові тенденції в агропромисловій сфері. Щоб бути у курсі актуальних трендів, ми вже вчетверте беремо активну участь у Міжнародній виставці. На АГРО-2018...
#
Ми прислухалися до прохань клієнтів на YouTube і Facebook, тому на підприємстві ТОВ «Артмаш» було сконструйовано пристрій шнек подачі-змішувач корму. Поєднання двох виробів в одному дає...
#
Нова розробка підприємства ТОВ «Артмаш» – охолоджувач гранул (пелет) має високі показники продуктивності (до 1000 кг/год) і, на відміну від попередньої моделі, займає
#
Їдемо на агропромислову виставку "АГРО-2019". Веземо обладнання для демонстрації та продажу (гранулятори, подрібнювачі, дроворуб). Знайдіть наш стенд G104 і отримайте знижку 1000 грн.
#
24 травня 2019 року підприємство ТОВ «Артмаш» удостоїлося честі отримати європейський сертифікат якості (Certificate of Compliance). Така сертифікація означає, що...