exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Сертифікація СЄ: ТОВ «Артмаш» виходить на ринки Євросоюзу

#

24 травня 2019 року підприємство ТОВ «Артмаш» удостоїлося честі отримати європейський сертифікат якості (Certificate of Compliance).

Така сертифікація означає, що продукція відповідає вимогам Технічних регламентів Євросоюзу і має спеціальне маркування СЄ.

Тепер підприємство ТОВ «Артмаш» може поставляти своє обладнання на ринки країн ЄС без будь-яких технічних бар'єрів. Ми гарантовано зможемо оформити всі потрібні вам документи.

Необхідність отримати європейський сертифікат була викликана великим попитом за кордоном на виготовлене підприємством ТОВ «Артмаш» обладнання.

Сертифікація видана на такі групи товарів:

 • Лінія гранулювання MINI
 • Лінія гранулювання MAXI
 • Лінія гранулювання COOLER
 • Лінія гранулювання CRUSHER
 • Лінія гранулювання MIXER

У сертифікаті якості підкреслено, що продукція потрапляє під кілька директив, які означають, що обладнання відповідає вимогам Європейської комісії.

Сертифікат СЄ ТОВ «Артмаш»

А саме:

 1. Directive 2006/42/ЄС (машинобудування). Устаткування і всі комплектуючі до нього у момент експлуатації не піддають ризику життя людей, безпечні для навколишнього середовища навіть у випадках неправильного використання.
 2. Директива 2014/30/ЄС (електромагнітна сумісність). Електрообладнання не створює електромагнітних перешкод, які можуть порушити працездатність радіо-, телекомунікаційних або інших електроприладів.
 3. Директива 2014/35/ЄС (низьковольтне обладнання). Електрообладнання, при використанні спрямоване на підвищення безпеки споживача (сюди входить захист від ураження електричним струмом, впливу високих температур, випромінення і механічних впливів).

Знак СЄ вказує на те, що виробник узяв на себе відповідальність за дотримання всіх вимог Євросоюзу, які можна застосувати до його товару в галузі охорони здоров'я, безпеки життя людини та захисту навколишнього середовища.

Що таке сертифікація СЄ

Маркування СЄ з'явилося ще в далекому 1985 р. Основною метою такого позначення стало формулювання конкретних вимог до безпеки і якості товарів, які поставлялись на ринки ЄС. На сьогодні сертифікація СЄ застосовується також для продукції з країн Азії, Північної та Південної Америки.

Скорочення СЄ в перекладі з французької мови означає «європейська відповідність» – conformité européenne, тобто європейський сертифікат якості. Сертифікати Відповідності, які видають акредитовані органи SIA International Center for Quality Certification – ICQC (SIA Міжнародний центр сертифікації якості – ICQC) визнаються в усьому Європейському Союзі.

Для отримання маркування СЄ нам було необхідно:

 • гарантувати відповідність кожної одиниці товару обов'язковим вимогам директив Євросоюзу;
 • забезпечити продукції доступ на ринок ЄС;
 • дати можливість товару вільно рухатися ринками країн-членів Європейського Союзу.

Сертифікат – це свідчення чесної конкуренції між виробниками, адже такий знак підвищує відповідальність і необхідність регулярно дотримуватися вимог. Термін дії сертифіката становить п'ять років, після чого його необхідно оновлювати.

Переваги від отримання сертифікації СЄ для клієнтів «Артмаш»

Для ТОВ «Артмаш» сертифікація СЄ – це важливий етап у розвитку підприємства і самої продукції. Таким чином, потенційний покупець розуміє, що завод-виробник не стоїть на місці, а продовжує розвиватися і виготовляти нове обладнання, що відповідає нормам країни поставки.

Крім цього, Certificate of Compliance дає можливість:

 1. Залучити більше роздрібних торговців і дилерів, які вважають за краще продавати тільки сертифіковану продукцію. Так наше обладнання стане доступнішим жителям Європи.
 2. Реалізовувати продукцію навіть у тих країнах Євросоюзу, де діють особливі, більш жорсткі правила щодо продажу тільки сертифікованих товарів. Де б ви не жили – ми зможемо офіційно поставляти вам необхідний товар.
 3. Покупець більш упевнений у товарі з маркуванням СЄ, адже така продукція не шкодить здоров'ю і життю, вона протестована й оцінена відповідно до галузевих стандартів. У вас більше не буде причин сумніватися в якості.

Для «Артмаш» європейський сертифікат (Certificate of Compliance) – це не тільки можливість продемонструвати передове виробництво і новинки продукції, але і спосіб підтвердити і зберегти свій імідж сумлінного виробника.

А як ви визначаєте знак якості товару, що купується? Залишайте свої коментарі на нашому сайті.

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.