exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Шнек точного завантаження + змішувач – ще одна інновація підприємства ТОВ «Артмаш»

#

Нещодавно ми вже писали про новинку нашого підприємства – шнек-подачі-змішувач корму.

Це міні-модель 2 в 1, якою вже користуються невеликі фермерські та приватні підсобні господарства.

Щоб не зупинятися на досягнутому, ми вирішили порадувати і аграрні підприємства, сконструювавши шнек точного завантаження + змішувач.

Універсальна модель з продуктивністю до 3000 кг/год за 5–6 хвилин якісно перемішує всі інгредієнти і починає подавати потрібну кількість сировини в гранулятор.

Шнек точного завантаження з функцією змішування допоможе:

 • зменшити витрати на обладнання. Вибираючи модель 2 в 1, ви залишаєте у себе близько 43% бюджету, який витратили б на окремі машини;
 • заощадити на доставці, адже одну конструкцію перевезти простіше і дешевше, ніж 2 одиниці обладнання (шнек точного завантаження і змішувач);
 • зберегти простір для роботи персоналу, адже модель лише на 20 см довша за стандартний шнек;
 • автоматизувати роботу оператора. Тепер немає потреби переміщувати суміш з бункера змішувача в шнек подачі, досить просто змінити режим.

Шнек точного завантаження + змішувач ТОВ «АРТМАШ»

Побачити в роботі шнек точного завантаження + змішувач можна прямо зараз, переглянувши відеоогляд, який ми спеціально підготували для вас.

Особливості універсального шнека точного завантаження + змішувача від ТОВ «Артмаш»

Обладнання вже було нами протестовано, пройшло перевірку ВТК і розпочало виконувати свої обов'язки на підприємстві клієнта. Техніка працює відмінно, без збоїв. Необхідна напруга для запуску установки – 380 В.

Двигун з мотор-редуктором на 0,55 кВт

По комплектації моделі виділимо такі моменти:

 1. Змішувач обладнаний черв'ячним мотор-редуктором з потужністю двигуна 2,2 кВт. Для того, щоб підвищити крутний момент і знизити обороти, наш інженер-конструктор приєднав черв'ячний мотор-редуктор через додаткову ланцюгову передачу.
 2. Подаючий шнек працює за рахунок двигуна з мотор-редуктором на 0,55 кВт з передатним відношенням 1/50. Двигун має додаткове повітряне охолодження, щоб уникнути його перегріву на низьких обертах.
 3. Встановлено автоматику зі спеціальним часовим реле. Суть його роботи в тому, щоб дати можливість оператору регулювати період для обертів шнека в лівому і в правому напрямку. Поекспериментувавши, ми з'ясували, що досить 40 секунд для прокрутки шнека вправо, після чого автоматично вмикається реверс і 40 секунд мотор крутить шнек у лівому напрямку.

Шафа керування на змішувачі

Щоб відрегулювати дозування суміші, яка подається на шнек, під бункером змішувача ми зробили зручну ручку (шиберт). Наприклад, щоб засипати корм, шиберт можна відкрити наполовину, оскільки він більш сипучий, а для такої сировини, як тирса, солома тощо шиберт потрібно відкривати повністю.

Шиберт

Шнек подачі + змішувач зберіг традиційні риси нашого обладнання:

 • спеціальна конструкція не дозволяє сировині нагріватися під час перемішування, а це зберігає корисні речовини всіх інгредієнтів;
 • продуктивність обладнання достатня для того, щоб працювати в тандемі з нашим найпотужнішим гранулятором на 22 кВт;
 • за допомогою шнека точної подачі запобігається швидке зношування матриці і роликів на грануляторі, а також знижується навантаження на двигун і ризик його перегріву;
 • переміщувати дану конструкцію по цеху можна самому, без сторонньої допомоги, завдяки наявності коліс.

Підприємство ТОВ «Артмаш» надає гарантію на дану установку 12 місяців. Є й післягарантійне обслуговування. Виготовимо максимально швидко потрібні запчастини на замовлення.

На вашу думку, чи буде корисним дане устаткування великим аграрним підприємствам? Чекаємо ваших відгуків і коментарів.

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.