+38 067 536-42-14
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-15
(043) 325-08-44
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Шнек точного завантаження зі збільшеним бункером — ще одна новинка від «Артмаш»

#

Чергове поповнення в нашому каталозі товарів — шнек точного завантаження з бункером на 1,3 м3. Деяким з наших клієнтів стандартної моделі місткістю 0,6 м3 було недостатньо, тому для таких продуктивних ліній збільшувалися бункери і змішувача, і шнека. Але якщо в змішувачі достатньо було підняти висоту бортів, то шнек змінився кардинально.

Відмінності шнека подачі на 1,3 м3

Деякі клієнти можуть згадати нашу стару, зняту з виробництва модель шнека подачі з воронкоподібним бункером, яка фарбувалася в зелений колір. Новинка об'єднала в собі риси всіх попередників і набула оригінальної форми.

Завдяки такій конструкції бункера, користувачі можуть не побоюватися, що десь в кутку залишиться купа сировини і доведеться пересувати її до підворушувача вручну. Форма воронки гарантує, що кожна крихта буде прагнути до центру.

Шнек дозованої подачі 1,3 кубометра

У самому центрі всередині бункера розміщений металевий конус, що приховує вісь обертання підворушувача. Рухаючись по колу, він забезпечує потрапляння сировини на гвинт вертикального транспортера, який і подає сировину в гранулятор.

 Бункер шнека дозованої подачі

Завдяки старанням конструкторів, у нас вийшов шнек з продуктивністю до 5 000 кг/год, обладнаний точним регулюванням подачі. При бажанні можна як засипати сировину тонким струмком для виготовлення гранул діаметром 2,5 мм, так і забезпечити щільний потік для виробництва великих пелет діаметром 8 мм.

Традиційні переваги

 

Ми ніколи не відмовляємося від вдалих рішень і не знижуємо вимоги до якості. Тому шнек на 1,3 м3 обладнаний:

  • інтуїтивно зрозумілою автоматикою для керування;
  • амперметром для візуального контролю навантаження на мотор;
  • захистом двигуна від перегріву;
  • неодимовим магнітом для відбору металевих фрагментів з сировини. Абразивні частинки можуть бути зовсім непомітними, але до кінця зміни їх збирається стільки, що магніт-таблетка перетворюється в металевого їжака.

Як думаєте, чи приживеться шнек точного завантаження на 1,3 м3 у високопродуктивних лініях гранулювання? Або, можливо, у вас є побажання для подальшого розширення нашого асортименту?

Чекаємо на вашу думку в нашій групі в Фейсбук.

ІНШІ НОВИНИ
#
Наша компанія спрямована на розвиток, тому враховує нові тенденції в агропромисловій сфері. Щоб бути у курсі актуальних трендів, ми вже вчетверте беремо активну участь у Міжнародній виставці. На АГРО-2018...
#
Ми прислухалися до прохань клієнтів на YouTube і Facebook, тому на підприємстві ТОВ «Артмаш» було сконструйовано пристрій шнек подачі-змішувач корму. Поєднання двох виробів в одному дає...
#
Нова розробка підприємства ТОВ «Артмаш» – охолоджувач гранул (пелет) має високі показники продуктивності (до 1000 кг/год) і, на відміну від попередньої моделі, займає
#
Їдемо на агропромислову виставку "АГРО-2019". Веземо обладнання для демонстрації та продажу (гранулятори, подрібнювачі, дроворуб). Знайдіть наш стенд G104 і отримайте знижку 1000 грн.
#
24 травня 2019 року підприємство ТОВ «Артмаш» удостоїлося честі отримати європейський сертифікат якості (Certificate of Compliance). Така сертифікація означає, що...