+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Шнек точного завантаження зі збільшеним бункером — ще одна новинка від «Артмаш»

#

Чергове поповнення в нашому каталозі товарів — шнек точного завантаження з бункером на 1,3 м3. Деяким з наших клієнтів стандартної моделі місткістю 0,6 м3 було недостатньо, тому для таких продуктивних ліній збільшувалися бункери і змішувача, і шнека. Але якщо в змішувачі достатньо було підняти висоту бортів, то шнек змінився кардинально.

Відмінності шнека подачі на 1,3 м3

Деякі клієнти можуть згадати нашу стару, зняту з виробництва модель шнека подачі з воронкоподібним бункером, яка фарбувалася в зелений колір. Новинка об'єднала в собі риси всіх попередників і набула оригінальної форми.

Завдяки такій конструкції бункера, користувачі можуть не побоюватися, що десь в кутку залишиться купа сировини і доведеться пересувати її до підворушувача вручну. Форма воронки гарантує, що кожна крихта буде прагнути до центру.

Шнек дозованої подачі 1,3 кубометра

У самому центрі всередині бункера розміщений металевий конус, що приховує вісь обертання підворушувача. Рухаючись по колу, він забезпечує потрапляння сировини на гвинт вертикального транспортера, який і подає сировину в гранулятор.

 Бункер шнека дозованої подачі

Завдяки старанням конструкторів, у нас вийшов шнек з продуктивністю до 5 000 кг/год, обладнаний точним регулюванням подачі. При бажанні можна як засипати сировину тонким струмком для виготовлення гранул діаметром 2,5 мм, так і забезпечити щільний потік для виробництва великих пелет діаметром 8 мм.

Традиційні переваги

 

Ми ніколи не відмовляємося від вдалих рішень і не знижуємо вимоги до якості. Тому шнек на 1,3 м3 обладнаний:

  • інтуїтивно зрозумілою автоматикою для керування;
  • амперметром для візуального контролю навантаження на мотор;
  • захистом двигуна від перегріву;
  • неодимовим магнітом для відбору металевих фрагментів з сировини. Абразивні частинки можуть бути зовсім непомітними, але до кінця зміни їх збирається стільки, що магніт-таблетка перетворюється в металевого їжака.

Як думаєте, чи приживеться шнек точного завантаження на 1,3 м3 у високопродуктивних лініях гранулювання? Або, можливо, у вас є побажання для подальшого розширення нашого асортименту?

Чекаємо на вашу думку в нашій групі в Фейсбук.

ІНШІ НОВИНИ
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,3 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.
#
Виготовлення дров в промислових масштабах вимагає автоматизації всіх етапів виробництва. Розколювання колод полегшують наші рейкові дроворуби, але процедура завантаження готових дров на вантажівку - теж трудомісткий і тривалий процес. Тому в каталозі Артмаш з'явився новий товар - конвеєр для дров. Транспортер тепер можна купити окремо або замовити в складі дровокольного лінії. Конвеєр підходить для навантаження дров в машини малого і середнього тоннажу.
#
Ми завжди прислухаємося до прохань і побажань наших клієнтів з приводу ефективності та економічної роботи обладнання для виробництва гранульованого корму. Тому, сьогодні хочемо розповісти про нову модель гранулятора, яка працює не від електрики, а на бензиновому двигуні.