Чергове поповнення в нашому каталозі товарів 2019 року — шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м3. Деяким з наших клієнтів стандартної моделі місткістю 0,6 м3 було недостатньо, тому для таких продуктивних ліній збільшувалися бункери як змішувача, так і шнека. Але якщо в змішувачі достатньо було підняти висоту бортів, то шнек змінився кардинально.
Деякі клієнти можуть згадати нашу стару, зняту з виробництва модель шнека подачі з воронкоподібним бункером, яка фарбувалася в зелений колір. Новинка об'єднала в собі риси всіх попередників і набула оригінальної форми.
Завдяки такій конструкції бункера, користувачі можуть не побоюватися, що десь в кутку залишиться купа сировини і доведеться пересувати її до підворушувача вручну. Форма воронки гарантує, що кожна крихта буде прагнути до центру.
У самому центрі всередині бункера розміщений металевий конус, що приховує вісь обертання підворушувача. Рухаючись по колу, він забезпечує потрапляння сировини на гвинт вертикального транспортера, який і подає сировину в гранулятор.
Завдяки старанням конструкторів, у нас вийшов шнек з продуктивністю до 5 000 кг/год, обладнаний точним регулюванням подачі. При бажанні можна як засипати сировину тонким струмком для виготовлення гранул діаметром 2,5 мм, так і забезпечити щільний потік для виробництва великих пелет діаметром 8 мм.
Ми ніколи не відмовляємося від вдалих рішень і не знижуємо вимоги до якості. Тому шнек на 1,5 м3 обладнаний:
Ознайомтеся із базовою моделлю шнека 1,5 на відео.
У 2020-2021 роках шнек з бункером 1,5 кубометра став найпопулярнішою моделлю. Він неодноразово зазнавав модифікацій для того, щоб відповідати потребам клієнтів.
На фото приклад зміни довжини шиї для збільшення висоти вивантаження. Така модифікація використовувалася в комплексі приготування розсипних кормів для навантаження змішаного комбікорму в біг-біг.
На фото - модифікація шнека подачі 1,5 кубометра з високою опорою. Модель використовується в заводі розсипних кормів для перевантаження розсипчастої маси бункер вагового дозатора.
Варіант шнека подачі із закритим бункером, підключений безпосередньо до подрібнювача. Розроблений для ліній гранулювання легкої сировини з низькою насипною щільністю: хмелю та люцерни. Об'єм бункера збільшено з 1,5 кубометра до 2,5 кубів.
Перші двоголові шнеки, які обслуговують одночасно два гранулятори, теж спочатку виготовлялися на основі цієї моделі. Зараз такі модифікації також доступні для ліній, що працюють з грануляторами 15-22 кВт.
Завдяки затребуваності двоголових грануляторів, у 2021 році до каталогу додали шнек дозованої подачі 3 кубічних метри.
Збільшена модель необхідна для обслуговування грануляторів 37 і більше кВт.
Практика застосування шнека з прямокутним бункером дала добрі результати та призвела до модернізації моделі ШТП-1,5. Воронкоподібний бункер замінився подовженим, замість центрального підворушувача встановили поздовжню 2-стрічкову мішалку, ковпак та вібратор виявилися непотрібними.
Під час проєктування ШТП-1,5, "молодшого брата" ШТП-3-2, передбачили можливість встановлення другої шиї для одночасного обслуговування двох грануляторів по 22 кВт або 22+37 кВт. Ця версія теж може підключатися до подрібнювача через систему аспірації.
Збільшення бункера базової моделі шляхом підвищення бортів показала ефективність на сировині, яка не схильна до зависання. Версія двоголового ШІТП-1,5-2 на колесах перебуває на тестуванні у клієнтів.
А що ви хотіли б змінити у шнеку дозованої подачі?