exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Шнек точного завантаження зі збільшеним бункером — ще одна новинка від «Артмаш»

#

Чергове поповнення в нашому каталозі товарів 2019 року — шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м3. Деяким з наших клієнтів стандартної моделі місткістю 0,6 м3 було недостатньо, тому для таких продуктивних ліній збільшувалися бункери як змішувача, так і шнека. Але якщо в змішувачі достатньо було підняти висоту бортів, то шнек змінився кардинально.

Відмінності шнека подачі на 1,5 м3

Деякі клієнти можуть згадати нашу стару, зняту з виробництва модель шнека подачі з воронкоподібним бункером, яка фарбувалася в зелений колір. Новинка об'єднала в собі риси всіх попередників і набула оригінальної форми.

Завдяки такій конструкції бункера, користувачі можуть не побоюватися, що десь в кутку залишиться купа сировини і доведеться пересувати її до підворушувача вручну. Форма воронки гарантує, що кожна крихта буде прагнути до центру.

Шнек дозованої подачі 1,5 кубометра

У самому центрі всередині бункера розміщений металевий конус, що приховує вісь обертання підворушувача. Рухаючись по колу, він забезпечує потрапляння сировини на гвинт вертикального транспортера, який і подає сировину в гранулятор.

 Бункер шнека дозованої подачі

Завдяки старанням конструкторів, у нас вийшов шнек з продуктивністю до 5 000 кг/год, обладнаний точним регулюванням подачі. При бажанні можна як засипати сировину тонким струмком для виготовлення гранул діаметром 2,5 мм, так і забезпечити щільний потік для виробництва великих пелет діаметром 8 мм.

Традиційні переваги

 

Ми ніколи не відмовляємося від вдалих рішень і не знижуємо вимоги до якості. Тому шнек на 1,5 м3 обладнаний:

  • інтуїтивно зрозумілою автоматикою для керування;
  • амперметром для візуального контролю навантаження на мотор;
  • захистом двигуна від перегріву;
  • неодимовим магнітом для відбору металевих фрагментів з сировини. Абразивні частинки можуть бути зовсім непомітними, але до кінця зміни їх збирається стільки, що магніт-таблетка перетворюється в металевого їжака.

Ознайомтеся із базовою моделлю шнека 1,5 на відео.

Історія моделі

У 2020-2021 роках шнек з бункером 1,5 кубометра став найпопулярнішою моделлю. Він неодноразово зазнавав модифікацій для того, щоб відповідати потребам клієнтів.

Зелений шнек подачі з подовженою шиєю

На фото приклад зміни довжини шиї для збільшення висоти вивантаження. Така модифікація використовувалася в комплексі приготування розсипних кормів для навантаження змішаного комбікорму в біг-біг.

Зелений шнек на високій опорі

На фото - модифікація шнека подачі 1,5 кубометра з високою опорою. Модель використовується в заводі розсипних кормів для перевантаження розсипчастої маси бункер вагового дозатора.

Зелений шнек подачі з аспірацією

Варіант шнека подачі із закритим бункером, підключений безпосередньо до подрібнювача. Розроблений для ліній гранулювання легкої сировини з низькою насипною щільністю: хмелю та люцерни. Об'єм бункера збільшено з 1,5 кубометра до 2,5 кубів.

Двоголовий шнек подачі 1,5 куба

Перші двоголові шнеки, які обслуговують одночасно два гранулятори, теж спочатку виготовлялися на основі цієї моделі. Зараз такі модифікації також доступні для ліній, що працюють з грануляторами 15-22 кВт.

Завдяки затребуваності двоголових грануляторів, у 2021 році до каталогу додали шнек дозованої подачі 3 кубічних метри.

Двоголовий шнек подачі 3 куба

Збільшена модель необхідна для обслуговування грануляторів 37 і більше кВт.

Практика застосування шнека з прямокутним бункером дала добрі результати та призвела до модернізації моделі ШТП-1,5. Воронкоподібний бункер замінився подовженим, замість центрального підворушувача встановили поздовжню 2-стрічкову мішалку, ковпак та вібратор виявилися непотрібними.

Прямокутний одноголовий ШТП-1,5

Під час проєктування ШТП-1,5, "молодшого брата" ШТП-3-2, передбачили можливість встановлення другої шиї для одночасного обслуговування двох грануляторів по 22 кВт або 22+37 кВт. Ця версія теж може підключатися до подрібнювача через систему аспірації.

Збільшення бункера базової моделі шляхом підвищення бортів показала ефективність на сировині, яка не схильна до зависання. Версія двоголового ШІТП-1,5-2 на колесах перебуває на тестуванні у клієнтів.

А що ви хотіли б змінити у шнеку дозованої подачі?

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.