exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Читайте про:
виставки, нову продукцію, новини і події на підприємстві «Артмаш»

Високошвидкісний обробний верстат з ЧПК серії V (AKIRA-SEIKI) вже на виробництві ТОВ «Артмаш»

#

Всього тиждень тому ми придбали новий фрезерний верстат з ЧПК/ЧПУ (Akira Mi 745, серія V) від компанії Akira-Seiki. Надійність продукції цієї марки перевірена часом і підприємствами по всьому світу (включаючи США і Європу).

Нас привабили:

• багаторічний досвід роботи компанії (більше 30-ти років) з виробництва металообробних верстатів;

• максимально оптимізовані робочі процеси;

• контроль якості всіх ключових вузлів верстата на тривимірній координатно-вимірювальній машині.

Сама компанія розташована на західному узбережжі США. Завдяки створенню науково-дослідного центру під керівництвом кращої команди вчених та інженерів відбувається розробка високошвидкісних токарних і фрезерних обробних центрів із ЧПК. Компанія Akira-Seiki реєструє патенти та отримує сертифікати на території Німеччини, Тайваню, США, Японії – в найбільших ринках збуту.

Фрезерний верстат з ЧПК/ЧПУ (Akira Mi 745, серія V) від компанії Akira-Seiki

Для виробництва ТОВ «Артмаш» головна цінність фрезерного верстата з ЧПК/ЧПУ «Akira-Seiki» полягає в підвищенні рентабельності підприємства та конкурентоспроможності продукції, яку ми випускаємо.

Що таке ЧПК/ЧПУ

Наше підприємство має власну виробничу базу і обійтися на ній без автоматизації технологічного процесу неможливо. Виготовляючи деталі для грануляторів, дроворубів, зернодробарок, ми акцентуємо увагу на їх поетапній обробці. Сюди входить: точіння, фрезерування, шліфування, полірування і термообробка. В цьому випадку для проведення токарних і фрезерувальних робіт ми купили додатковий верстат з ЧПК/ЧПУ компанії Akira-Seiki.

ЧПК/ЧПУ (числове програмне керування) – це автоматичне керування верстатом за допомогою комп'ютера і спеціальної програми обробки. Оперувати фрезерним верстатом без ЧПК можна тільки вручну, що веде до нераціонального використання часу і ризику отримання деякої кількості бракованих деталей.

Головні переваги сучасного обладнання з ЧПК для підприємства ТОВ «Артмаш»:

  1. Автоматизація виробництва. Робимо все, щоб звести до мінімуму вплив людського фактора і раціональніше використовувати ручну працю. На цьому верстаті оператор бере участь тільки в підготовчих і заключних операціях.
  2. Можливість швидкого переналагодження обладнання. Можна обробляти різної складності металеві деталі лише змінивши програму на комп'ютері. В результаті цінність і виробнича віддача зростає в рази.
  3. Широкий діапазон технічних опцій. Наприклад, верстаті з ЧПК/ЧПУ можна обробляти тисячі ідентичних деталей, які повторюють одна одну з точністю до мікрона.

Ще сюди варто віднести швидке навчання персоналу. Адже освоїти навички програмування простіше, ніж оволодіти мистецтвом керування не комп'ютеризованим токарним або фрезером.

Переваги верстатів з ЧПК від компанії Akira-Seiki

Важливі компоненти верстатів Акіра надаються провідними світовими виробниками: ТНК, HIWIN, SKF, Mitsubishi, Fanuc, Heidenhain, Siemens, які сертифіковані відповідно до стандартів ISO 10791.

Співпрацюючи з японською компанією Mitsubishi, Akira-Seiki випустила свою систему ЧРК/ЧПУ – AKIRA Mi, яка створена для виконання складних металообробних операцій.

Фрезерний верстат з ЧПК (серія V2,5) від компанії Akira-Seiki

Високошвидкісні обробні центри з ЧПУ серії PERFORMA V (AKIRA-SEIKI) характеризуються:

  1. Найкращими лінійними направляючими NR-типу по осях X і Y для верстатів цього класу, які виробляє японська фірма "ТНК". У поєднанні з кульковою парою зі здвоєною гайкою – забезпечують чудову динамічну точність і жорсткість під навантаженням.
  2. На відміну від традиційних моделей, у яких кулька контактує з лінійною направляючою під кутом 45 градусів, дана серія має кут контакту в 90 градусів. Це збільшує жорсткість під навантаженням на 200% і забезпечує "запас міцності" при важких режимах роботи.
  3. Високоякісними литими чавунними станинами MEEHANITE, які забезпечують довготривалу жорсткість і точність.
  4. Використання принципу Золотого Перетину в конструкції станини в сукупності з надійними направляючими забезпечують відмінну жорсткість при різкому прискоренні та гальмуванні. А великі направляючі коробчастого типу на колоні забезпечують необхідну жорсткість для важкого різання і плавність при фінішній обробці.

До важливих характеристик також відноситься точна і швидка система зміни інструменту. Спеціальний прилад з роликового передачею забезпечує швидкість і плавність операцій по зміні інструменту. Люфт у рухомих вузлах не з’являється навіть через тривалий період експлуатації.

Верстати з ЧПК – в чому вигода для наших клієнтів

Придбання фрезерних верстатів по металу з ЧПК/ЧПУ вигідне не тільки для підприємства ТОВ «Артмаш», а й для клієнтів.

Вам сподобаються:

  • Короткі терміни виконання замовлень. Висока швидкість роботи дозволяє в результаті виготовити обладнання під замовлення набагато оперативніше, в обумовлені терміни.
  • Точність і висока продуктивність обробки. Така особливість дозволяє випускати високоточні вироби і при цьому знизити ризик появи браку і відходів. А це збільшує якість проданої нами продукції. Незважаючи на скорочення термінів, ви отримаєте продукцію підвищеної якості.
  • Впровадження такого обладнання з ЧПУ компанії Akira-Seiki розширює наші можливості з виготовлення сільськогосподарської техніки. Тому в недалекому майбутньому ми зможемо поповнити прайс новинками.

Щоб оцінити різноманітність нашого обладнання (дроворубів, подрібнювачів, ліній гранулювання корму і пеллет), запрошуємо вас в каталог продукції ТОВ «Артмаш». Тут ви знайдете тільки якісні та надійні установки, які можна модернізувати на виробництві, відповідно до ваших вимог. Звертайтеся. З радістю дамо відповіді на всі ваші запитання.

ІНШІ НОВИНИ
#
Що змінилося на заводі Артмаш за 2021 рік. Більше 30 позитивних кроків та кілька незавершених справ
#
Розглянемо статті закону, які регламентують нашу діяльність. Як ми дотримуємося вимог законодавства та забезпечуємо інформацією іншомовних покупців.
#
Каталог продукції «Артмаш» поповнився новою категорією продуктів - ваговими промисловими дозаторами. На даний момент ми виготовляємо напівавтоматичні одноканальні пристрої, які оптимально відповідають потребам наших клієнтів. Промислові дозатори «Артмаш» в першу чергу призначені для полегшення фасування кормових гранул і паливних пелет. Вони тепер входять в повну комплектацію ліній гранулювання, незалежно від типу вихідної сировини.
#
Розповідаємо про унікальність нової роторно-молоткової дробарки, розробленої конструкторами заводу «Артмаш». Цей подрібнювач працює одночасно молотками та ножами
#
Нещодавно каталог заводу «Артмаш» поповнився вже третьою моделлю гранулятора з мотором на 7,5 кВт. Раніше ми пропонували тільки пелетні і кормові версії, тепер випускаємо і універсальну – для всіх видів сировини.
#
Гранулятор тирси на 37 кВт – найбільша та продуктивніша модель від «Артмаш». Розповідаємо про технічні нюанси й захисні системи.
#
Тепер обладнання ТОВ «Артмаш» можна купити в кредит під 0% в місяць на термін до 36 місяців. Відвідування банку і довідка про доходи не потрібні
#
Клієнти неодноразово запитували нас про невеликий гранулятор, здатний переробляти тирсу. Конструктори «Артмаш» врахували ваші побажання і розробили гранулятор тирси на 7,5 кВт
#
Завод «Артмаш» презентує нове обладнання – комплекс для приготування комбікормів всім видам домашніх тварин. Він виконує операції з подрібнення, змішування і дозованої подачі. Виріб можна доповнити гранулятором і / або охолоджувальної колонкою ...
#
Новий шнек точного завантаження з бункером на 1,5 м куб. розроблений за запитами клієнтів, яким не вистачає бункерів стандартного об`єму. Зміна конструкції бункера дозволила зробити його більш містким і продуктивним, але при цьому обладнання не втратило можливості тонкого регулювання подачі.