+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Виробник
грануляторів, дроворубів, змішувачів, шнеків точного завантаження, охолоджувачів ...
ПРО КОМПАНІЮ

У ТОВ «Артмаш» всі вузли обладнання для фермерства та тваринництва виготовляються на власному виробництві з перевіркою ВТК.

Токарну і фрезерувальну обробку деталей здійснюємо на верстатах з числовим програмним керуванням (ЧПУ, ЧПК). Це гарантує високу точність і якість при виготовленні механізмів грануляторів, змішувачів і зернодробарок.

Для деталей, які піддаються значним навантаженням, використовуємо леговану сталь з додаванням хрому. Піддаємо механізми термообробці в термічних печах, ТВЧ. Це допомагає домогтися зносостійкості грануляторів, дроворубів, змішувачів, зернодробарок.

Ми беремо участь у міжнародних виставках, де презентуємо обладнання для фермерства та тваринництва, переймаємо досвід відомих компаній. Завдяки цьому вироби виробництва ТОВ «Артмаш» успішно проходять перевірку на відповідність міжнародним стандартам.

#
Виготовляємо
понад 200 одиниць обладнання щомісяця
#
Забезпечуємо
післяпродажне та гарантійне обслуговування
#
Проектуємо
комплектуючі й окремі вузли обладнання
#
Випробовуємо
техніку на наявність дефектів
#
Налаштовуємо
і вводимо в експлуатацію обладнання
ВІДГУКИ
#
#
#
Відгук клієнта, Івано-Франківська обл, рейковий дровокол.
Третій рік користуюся обладнанням від заводу виробника ТОВ «Артмаш». Маю на своєму складі 2 колуни для заготівлі дров у промислових масштабах. Задоволений роботою обладнання, нарікань з боку робітників немає. Поломки були тільки невеличкі, колун швидко повернувся до роботи. Розколює будь-який вид деревини. В порівнянні з гідравлічним, яким я користувався не так давно, рейковий колун в три рази менше потребує електроенергії. По продуктивності він не поступається гідравлічному.
#

#
Відгук клієнта Артмаш, м. Вінниця
В серпні місяці 2018 року замовили на своє підприємство гранулятор для виробництва деревних пелет зі шнеком дозованої подачі від компанії ТОВ «Артмаш». Потужність мотору гранулятора 22 кВт. За 4 місяці на двох комплектах матриць і роликів ми виготовили 88 т пелет. Можемо сказати, що деталі не зношені і досі в робочому стані, хоча ми і працюємо з тирсою підвищеної вологості. Суттєвих нарікань не маємо, техніка працює без перебоїв. Додаткові матриці та набір роликів, замовляємо також в ТОВ «Артмаш».

#
Лінія гранулювання корму, відгук клієнта ТОВ "Артмаш"
Грануляційну установку придбали на підприємстві ТОВ «Артмаш». Комплекс складається з бункера зі шнеком дозованої подачі сировини, гранулятора з потужністю двигуна 22 кВт, охолоджуючої установки та вібростолу. Працюємо на даній лінії майже кожен день. Комплекс з роботою справляється добре. Коли потрібні запчастини на заміну, підприємство ТОВ «Артмаш» швидко реагує на запит і висилає потрібну деталь. Лінія виготовляє 700-800 кг продукції за годину. В результаті отримуємо щільну та охолоджену гранулу.
#

#
Відгук клієнта, Харківська обл., гранулювання відходів зернових культур.
Маю млин, від нього залишаються відходи (колоски, лушпиння). У них багато пилу, іноді потрапляє земля. Замовив у м. Жмеринка, Вінницької обл. на підприємстві ТОВ «Артмаш» гранулятор для переробки відходів зернових. Потужність двигуна 7,5 кВт. Подобається, що гранулювання відбувається досить швидко, нічого не заклинює. Отримуємо гранули, які мають щільну структуру, не розсипаються, гарно горять. По роботі гранулятора все влаштовує. Рекомендую.

#
Відгук клієнта, м.Кам'янець-Подільський, гранулювання соломи та комбікорму.
Рік тому для свого підприємства «Деметра», що знаходиться в м. Кам’янець-Подільський придбали лінію гранулювання з потужністю 11 кВт. Обладнання використовуємо у своєму цеху для виробничих потреб. Нарікань по даній техніці не маємо. Задоволені, що двигун має трьохрівневий захист, коли потрапляють сторонні предмети в бункер, мотор автоматично вимикається. При роботі на грануляторі майже не використовується ручна праця.

#
Відгук клієнта, с. Бишів, Київська обл ., гранулятор і подрібнювач 220 В.
Півтори роки тому для своєї кролячої міні ферми «Пан Кріль» придбали гранулятор і подрібнювач від підприємства ТОВ «Артмаш». Працюємо на обладнанні практично кожен день. Корм ми робимо з суміші трави і зерна, які подрібнюємо в універсальному подрібнювачі. На грануляторі стоїть двигун з потужністю 4 кВт, працює від напруги 220 В. Використовуємо матрицю з отворами діаметром 4 мм. Кожен день ми виготовляємо по 20 кг гранул. Устаткування нас не підвело.

#
Відгук клієнта, м. Слов'янськ, гранулювання відходів меблевого виробництва.
Наша меблева фабрика в м. Слов'янськ вже давно співпрацює з підприємством ТОВ «Артмаш». Минулої весни ми закупили цілу лінію по виробництву пелет. Комплекс обладнаний бункером дозованої подачі, гранулятором, охолоджувальною колонкою і вібростолом. Істотних нарікань немає, складного ремонту лінія не вимагала. В якості сировини використовуємо відходи меблевого виробництва.

#
Відгук клієнта, м Вінниця, гранулювання тирси.
Закупив для виробництва гранулятор на 22 кВт і шнек подачі з бункером. Взяв дві матриці для сосни і дуба. Устаткування придбав в м. Жмеринка, Вінницької обл. на підприємстві ТОВ «Артмаш». Гранулюю тирсу, яка у вигляді готових пелет йде на експорт до Європи. За 9 місяців переробив більше 200 т тирси. Продуктивність в середньому 200-250 кг/год, 2 т/день. Виникають несправності – в 90% випадків виробник вирішує проблему за 1 день.

#
Відгук клієнта, Львівська обл. Лінія гранулювання корму.
Ми на своєму підприємстві, яке знаходиться у Львівській обл. займаємося відгодівлею птиці (бройлерів). Придбали лінію по виробництву комбікорму в гранулах. Комплекс у нас працює безперебійно більше 8 місяців (з квітня 2018 року). Робимо гранули у дві зміни. Обладнання від виробника ТОВ «Артмаш» зарекомендувало себе з хорошого боку, замінюємо тільки матриці і ролики. Користуємось матрицею трійкою, спеціально для бройлерів. Гранули на виході щільні, добре поїдаються.

#
Відгук клієнта, м. Гайсин, дровокол 220 В.
По рекомендації своїх друзів вирішив замовити дроворуб у завода виробника ТОВ «Артмаш». За весь час його використання, обладнання не підводило, дуже добре справляється із своєю задачею. Рубаємо найчастіше ясен з невеликими сучками, станок працює швидко, без зусиль. Два оператора за годину переробляють машину дров. Я задоволений, нарікань не маю. Тому рекомендую всім дроворуб «Артмаш» до використання.

#
Відгук клієнта м. Запоріжжя, гранулятор 7,5 кВт.
Працюємо на грануляторі від ТОВ «Артмаш» вже 7 років. Використовуємо для виготовлення кормів кроликам, бройлерам, молочним козам, цесаркам (матриця 4 мм). За час експлуатації не було ніяких проблем. Щодня робимо 400 кг гранульованого корму (продуктивність 180 кг/год). Все що нам доводилося міняти – це витратні матеріали (ремені, підшипники, матрицю і ролики), які замовляли також у виробника. Гранулятор простий в експлуатації і надійний. Працює один оператор.

#
Відгук про лінію гранулювання тирси від компанії Eco Heating
Ми - виробник паливних пеллет та брикетів, компанія Eco Heating. Наша продукція повністю іде на експорт. Завдяки техніці Артмаш, їх обладнанню, ми можемо виготовляти продукцію високої якості. Протягом одного року ми співпрацюємо з ними. Тільки позитивні відгуки з нашого боку. Через те, що при будь-який поломках, незрозумілих ситуаціях, вони завжди на телефоні чи особисто допомагають, підказують. В нас гранулятор 22 кВт та бункер дозованої подачі. Завдяки цьому обладнанню ми менш ніж за місяць виготовляемо 3 фури, тобто 65 тон тільки на сосновій тирсі.

#
Відгук про дровоколи Артмаш від комунального підприємства "Енергоресурс"
Дровоколами цієї фірми користуємося вже років 6-7. Ці дрова 2 чоловіка за місяць перерубали одним дровоколам і поскладали. Проблем ніяких з нам немає. Працює він ізумітєльно, добре. Цими дровоколами ми обслуговуємо 9 об'єктів. Об'єкти всі мощні. Ось, наприклад, школа і садочок. Ми їх опалюємо, тепла вистачає. Дровоколів у нас 2 шт. Працюють ізумітєльно.
#

#
Лінія гранулювання тирси. Відгук власника оптового виробництва з Вінниці.
Займаємося виробництвом пелет близько 2 років. Використовуємо гранулятор компанії "Артмаш" 22 кВт. Сировина - сосна і дуб. Окремі матриці, окремі два продукти. Якість пелет досить висока, вони цінуються на європейському та внутрішньому ринку. Зазначу високу якість обладнання, його ефективність, непоганий сервіс. Будь-які проблеми вирішують за 1-2 дні: отримати запчастину, замінити матрицю або ролики - будь-яке питання.

#
Відгук клієнта з Барського району Вінницької області про дроворуб 220 В після 4 років використання
Дровокол у мене 4 роки. Переколов ним дуже багато, десь біля 1000 кубів. Мотор 220 В, можна підключити в будь-яку розетку, подовжувач з будь-яким перерізом дроту. Прекрасно, просто-напросто прекрасно. Немає втрат і мотор суперовий, просто суперово працює. Ні паси не летіли, муфта працює теж ідеально. По поломках не робилося нічого, окрім кнопки.

#
Лінія гранулювання букової тирси, Польща
Клієнт з Польщі зняв процес виготовлення гранул з тирси бука на обладнанні Артмаш

ЗАВАНТАЖТЕ КАТАЛОГ
Заповніть заявку і наш менеджер надішле вам повний прайс-лист
отримати прайс-лист
Не знайшли обладнання
потрібної модифікації?
Ми модернізуємо модель під ваші потреби і виготовимо необхідні комплектуючі
Напишіть нам
Схема роботи
#
1
Ви нам телефонуєте або залишаєте заявку на сайті
#
2
Ми підбираємо обладнання з урахуванням Ваших потреб
#
3
Ви оплачуєте наші послуги готівкою або безготівково
#
4
Ми виробляємо продукцію з урахуванням Ваших вимог до виробу
#
5
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні
#
6
Монтуємо і вводимо в експлуатацію (оплачується додатково)
#
7
Здійснюємо гарантійне обслуговування
ЯК МИ КОНТРОЛЮЄМО ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ?
#
1
Все обладнання перед фарбуванням і продажем проходить випробування на наявність дефектів з подальшим їх усуненням
#
2
Всі вузли робляться на власному виробництві з перевіркою ВТК
#
3
Перевірка відповідності обладнання міжнародним стандартам
ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «Артмаш» працює в сфері виробництва обладнання для всіх галузей сільського господарства з 2005 року. Виготовляємо: гранулятори корму, подрібнювачі, дроворуби, змішувачі, зернодробарки.

За цей час ми:

 

Зібрали колектив з 50 найкращих фахівців в області металообробки – виготовляємо складні вузли та механізми.

 

Налагодили замкнутий цикл виробництва обладнання – від закупівлі металу до запуску грануляторів, дроворубів та ін. в роботу.

 

Організували поставку продукції по Україні та експорт у 20 країн світу – завдяки відповідності техніки міжнародним стандартам.

У нас можна купити за заводською ціною обладнання для виробництва сухого корму для тварин і паливних пелет, дроворуби, зернодробарки, гранулятори – всього понад 30 видів техніки. Термін виконання замовлень – 4-5 тижнів. Щомісяця випускаємо 50-60 одиниць техніки. Наші виробничі потужності дозволяють виготовити як окремий пристрій, так і лінію гранулювання.

Про компанію ТОВ «Артмаш»

5 плюсів на користь компанії ТОВ «Артмаш»


Звернувшись до нас, клієнти можуть скористатися можливістю:

5 плюсів компанії ТОВ «Артмаш»

Звертайтеся з приводу виготовлення обладнання для гранулювання корму і пелет, дроворубів, зернодробарок до виробника ТОВ «Артмаш».

Ми на карті