exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Виробник
грануляторів, дроворубів, змішувачів, шнеків точного завантаження, охолоджувачів ...
ПРО НАС

У ТОВ «Артмаш» всі вузли обладнання для фермерства та тваринництва виготовляються на власному виробництві з перевіркою ВТК.

Токарну і фрезерувальну обробку деталей здійснюємо на верстатах з числовим програмним керуванням (ЧПУ, ЧПК). Це гарантує високу точність і якість при виготовленні механізмів грануляторів, змішувачів і зернодробарок.

Для деталей, які піддаються значним навантаженням, використовуємо леговану сталь з додаванням хрому. Піддаємо механізми термообробці в термічних печах, ТВЧ. Це допомагає домогтися зносостійкості грануляторів, дроворубів, змішувачів, зернодробарок.

Ми беремо участь у міжнародних виставках, де презентуємо обладнання для фермерства та тваринництва, переймаємо досвід відомих компаній. Завдяки цьому техніка виробництва ТОВ «Артмаш» успішно проходить перевірку на відповідність міжнародним стандартам.

#
Виготовляємо
понад 200 одиниць обладнання щомісяця
#
Забезпечуємо
післяпродажне та гарантійне обслуговування
#
Проектуємо
нове обладнання та вдосконалюємо основні моделі
#
Випробовуємо
техніку на заводі та в режимі реального виробництва
#
Налаштовуємо
і допомагаємо ввести обладнання в експлуатацію
ВІДГУКИ
#
#
#
Відгук військових № 2
До вашої допомоги ось такі обсяги кололися вручну. У хлопців мозолі були просто як моя голова. [...] тепер хлопці вправляються в рази швидше. На позиціях, в окопах тепло.

#
Відгук військових
Доброго дня. Сьогодні війна і небайдужі в особі Павла Романовича, хлопці зі Жмеринки, товариство "Артмаш" відправили нам такий чудовий дровокол для перемоги. Щоб [ми] рубали дрова. Там, де їх неможливо рубати в дикій природі, будемо заготовляти їх тут і відправляти нашим хлопцям. Слава Україні! Разом до перемоги.

#
Відгук про дровокол Артмаш від жіночої бригади
Дровокол працює дуже добре, розколює будь-який діаметр колоди. Дівчата справляються, колоти дрова не важко. Нам дуже подобається. Працюю з таким апаратом вперше, але навіть жінка може з ним впоратися. Якщо дрова хороші все взагалі іде гладко. За день робимо 10 ящиків [по 2 скл. м] на трьох. Переживала, що буде важко, але працювати легко. Всім раджу.

#
Відгук клієнта, властика ТОВ "Кіпер Агро", лінія гранулювання кормів
Ми обробляємо 1300 га землі. В 2020 вирішили переробляти зерно на комбікормові гранули. Спочатку була ідея купити імпортне обладнання. Але сусід вчасно підказав, що існує краще українське обладнання по ціні та якості. Ми поїхали в Жмеринку і подивилися на обладнання Артмаш. Ми дуже задоволені, тому що: по-перше, зекономили; по-друге вже півроку експлуатуємо обладнання і не маємо ніяких зауважень. Якщо виникають питання, нас відразу консультують. Зараз ми вже півроку випускаємо наш комбікорм на продаж.

#
Відгук про дровокол 220 В від агрокомплексу "Вінничина"
Спочатку брали такий апарат в оренду в сусіда. Потім замовили собі, зараз він практично новий. Ніяких нарікань немає. Головне, що підключається на 220 В в будь-яку розетку. Все просто обслуговується. Працюємо з такими дровами. Поки небагато накололи, але сподіваємося на велику продуктивність. Бо бачили ваші відео та самі пробували. Все подобається.

#
Відгук приватного підприємця з м. Черняхів про комплекс гранулювання кормів з модифікаціями
Ми починали 4 роки тому з гранулятора 7,5 кВт. Останні 4-5 місяців вже виготовляємо 10-ки тонн щотижня. Маємо дробарку 15 кВт з бункером на тензодатчиках, шнек-змішувач, гранулятор 15 кВт. Обладнання працює, поки ніяких зауважень не було. Продуктивність лінії складає 450 кг гранул на годину. Подобається надійність обладнання та швидкий сервіс. Коли потрібна матриця чи ролики, телефонуємо – і через 3-4 дні отримуємо на пошті. Стараємося замовляти витратні матеріали про запас, щоб не зупиняти виробництво.

#
Відгук власника гранулятора пеллет Артмаш 15 кВт [відео клієнта з Хмельницької області]
Фірма «Артмаш» дійсно виробляє якісне обладнання. Я […] поїхав в Жмеринку зі своєю тирсою, замовив собі гранулятор. Вони мені зробили [обладнання] за півтора тижня. На цьому грануляторі я вже працюю біля 8 місяців. Жодних проблем в мене з ним не було, жодного разу. Необхідно просто вчасно змащувати ролики, змащувати підшипник, слідкувати за тим щоб разом із тирсою [в бункер] не потрапили ніякі саморізи, цв’яхи. […] Сьогодні працюю вже 5 годин поспіль, вже є більше 600 кг готових гранул. Гранулка виходить гарної якості, щільна. Всім, хто дивиться відео, бажаю купити обладнання фірми «Артмаш». Однозначно раджу, тому що кращого поки ніхто не має.

#
Відгук про гранулятор кормів 4 кВт Артмаш {думка власника}
Хочу висловити подяку фірмі «Артмаш» за чудовий гранулятор, яким я користуюся близько 2 років. Ніяких нарікань немає, все працює. Нічого не змінювалося, нічого не ремонтувалося. Все залишилося з заводу. Покупку рекомендую, не пошкодуєте.

#
Гранулятор пелет Артмаш 15 кВт через 2 роки {Відгук власника}
Цим гранулятором я користуюсь більше двох років. За час використання серйозних проблем з ним не було. Міняли витратні матеріали. Всі вузли агрегату зроблені добротно. За час використання серйозних проблем ніяких не було, хоча переробили [сировини] ми досить багато. Тут головне підібрати довжину каналу матриці до сировини, яку використовуєш. Оскільки вона у нас була різна, я звертався за допомогою до компанії, зокрема говорив з Максимом. Кваліфіковано надали мені консультацію, зробили на замовлення матрицю, яка мені відповідала. На цій матриці ми також переробили досить багато сировини. Що я можу побажати компанії «Артмаш». Молодці, якість на вищому рівні.

#
Відгук про подрібнювач 4 кВт і міні лінію гранулювання
Перебиваємо зерно дробаркою. 10 хв і дерть готова. Техніка дуже чудова. Задоволений. Рекомендую.

#
Лінія гранулювання букової тирси, Польща
Клієнт з Польщі зняв процес виготовлення гранул з тирси бука на обладнанні Артмаш

#
Відгук клієнта з Барського району Вінницької області про дроворуб 220 В після 4 років використання
Дровокол у мене 4 роки. Переколов ним дуже багато, десь біля 1000 кубів. Мотор 220 В, можна підключити в будь-яку розетку, подовжувач з будь-яким перерізом дроту. Прекрасно, просто-напросто прекрасно. Немає втрат і мотор суперовий, просто суперово працює. Ні паси не летіли, муфта працює теж ідеально. По поломках не робилося нічого, окрім кнопки.

#
Лінія гранулювання тирси. Відгук власника оптового виробництва з Вінниці.
Займаємося виробництвом пелет близько 2 років. Використовуємо гранулятор компанії "Артмаш" 22 кВт. Сировина - сосна і дуб. Окремі матриці, окремі два продукти. Якість пелет досить висока, вони цінуються на європейському та внутрішньому ринку. Зазначу високу якість обладнання, його ефективність, непоганий сервіс. Будь-які проблеми вирішують за 1-2 дні: отримати запчастину, замінити матрицю або ролики - будь-яке питання.

#
Відгук про дровоколи Артмаш від комунального підприємства "Енергоресурс"
Дровоколами цієї фірми користуємося вже років 6-7. Ці дрова 2 чоловіка за місяць перерубали одним дровоколам і поскладали. Проблем ніяких з нам немає. Працює він ізумітєльно, добре. Цими дровоколами ми обслуговуємо 9 об'єктів. Об'єкти всі мощні. Ось, наприклад, школа і садочок. Ми їх опалюємо, тепла вистачає. Дровоколів у нас 2 шт. Працюють ізумітєльно.
#

#
Відгук про лінію гранулювання тирси від компанії Eco Heating
Ми - виробник паливних пеллет та брикетів, компанія Eco Heating. Наша продукція повністю іде на експорт. Завдяки техніці Артмаш, їх обладнанню, ми можемо виготовляти продукцію високої якості. Протягом одного року ми співпрацюємо з ними. Тільки позитивні відгуки з нашого боку. Через те, що при будь-який поломках, незрозумілих ситуаціях, вони завжди на телефоні чи особисто допомагають, підказують. В нас гранулятор 22 кВт та бункер дозованої подачі. Завдяки цьому обладнанню ми менш ніж за місяць виготовляемо 3 фури, тобто 65 тон тільки на сосновій тирсі.

#
Відгук клієнта м. Запоріжжя, гранулятор 7,5 кВт.
Працюємо на грануляторі від ТОВ «Артмаш» вже 7 років. Використовуємо для виготовлення кормів кроликам, бройлерам, молочним козам, цесаркам (матриця 4 мм). За час експлуатації не було ніяких проблем. Щодня робимо 400 кг гранульованого корму (продуктивність 180 кг/год). Все що нам доводилося міняти – це витратні матеріали (ремені, підшипники, матрицю і ролики), які замовляли також у виробника. Гранулятор простий в експлуатації і надійний. Працює один оператор.

#
Відгук клієнта, м. Гайсин, дровокол 220 В.
По рекомендації своїх друзів вирішив замовити дроворуб у завода виробника ТОВ «Артмаш». За весь час його використання, обладнання не підводило, дуже добре справляється із своєю задачею. Рубаємо найчастіше ясен з невеликими сучками, станок працює швидко, без зусиль. Два оператора за годину переробляють машину дров. Я задоволений, нарікань не маю. Тому рекомендую всім дроворуб «Артмаш» до використання.

#
Відгук клієнта, Львівська обл. Лінія гранулювання корму.
Ми на своєму підприємстві, яке знаходиться у Львівській обл. займаємося відгодівлею птиці (бройлерів). Придбали лінію по виробництву комбікорму в гранулах. Комплекс у нас працює безперебійно більше 8 місяців (з квітня 2018 року). Робимо гранули у дві зміни. Обладнання від виробника ТОВ «Артмаш» зарекомендувало себе з хорошого боку, замінюємо тільки матриці і ролики. Користуємось матрицею трійкою, спеціально для бройлерів. Гранули на виході щільні, добре поїдаються.

#
Відгук клієнта, м Вінниця, гранулювання тирси.
Закупив для виробництва гранулятор на 22 кВт і шнек подачі з бункером. Взяв дві матриці для сосни і дуба. Устаткування придбав в м. Жмеринка, Вінницької обл. на підприємстві ТОВ «Артмаш». Гранулюю тирсу, яка у вигляді готових пелет йде на експорт до Європи. За 9 місяців переробив більше 200 т тирси. Продуктивність в середньому 200-250 кг/год, 2 т/день. Виникають несправності – в 90% випадків виробник вирішує проблему за 1 день.

#
Відгук клієнта, м. Слов'янськ, гранулювання відходів меблевого виробництва.
Наша меблева фабрика в м. Слов'янськ вже давно співпрацює з підприємством ТОВ «Артмаш». Минулої весни ми закупили цілу лінію по виробництву пелет. Комплекс обладнаний бункером дозованої подачі, гранулятором, охолоджувальною колонкою і вібростолом. Істотних нарікань немає, складного ремонту лінія не вимагала. В якості сировини використовуємо відходи меблевого виробництва.

#
Відгук клієнта, с. Бишів, Київська обл ., гранулятор і подрібнювач 220 В.
Півтори роки тому для своєї кролячої міні ферми «Пан Кріль» придбали гранулятор і подрібнювач від підприємства ТОВ «Артмаш». Працюємо на обладнанні практично кожен день. Корм ми робимо з суміші трави і зерна, які подрібнюємо в універсальному подрібнювачі. На грануляторі стоїть двигун з потужністю 4 кВт, працює від напруги 220 В. Використовуємо матрицю з отворами діаметром 4 мм. Кожен день ми виготовляємо по 20 кг гранул. Устаткування нас не підвело.

#
Відгук клієнта, м.Кам'янець-Подільський, гранулювання соломи та комбікорму.
Рік тому для свого підприємства «Деметра», що знаходиться в м. Кам’янець-Подільський придбали лінію гранулювання з потужністю 11 кВт. Обладнання використовуємо у своєму цеху для виробничих потреб. Нарікань по даній техніці не маємо. Задоволені, що двигун має трьохрівневий захист, коли потрапляють сторонні предмети в бункер, мотор автоматично вимикається. При роботі на грануляторі майже не використовується ручна праця.

#
Відгук клієнта, Харківська обл., гранулювання відходів зернових культур.
Маю млин, від нього залишаються відходи (колоски, лушпиння). У них багато пилу, іноді потрапляє земля. Замовив у м. Жмеринка, Вінницької обл. на підприємстві ТОВ «Артмаш» гранулятор для переробки відходів зернових. Потужність двигуна 7,5 кВт. Подобається, що гранулювання відбувається досить швидко, нічого не заклинює. Отримуємо гранули, які мають щільну структуру, не розсипаються, гарно горять. По роботі гранулятора все влаштовує. Рекомендую.

#
Лінія гранулювання корму, відгук клієнта ТОВ "Артмаш"
Грануляційну установку придбали на підприємстві ТОВ «Артмаш». Комплекс складається з бункера зі шнеком дозованої подачі сировини, гранулятора з потужністю двигуна 22 кВт, охолоджуючої установки та вібростолу. Працюємо на даній лінії майже кожен день. Комплекс з роботою справляється добре. Коли потрібні запчастини на заміну, підприємство ТОВ «Артмаш» швидко реагує на запит і висилає потрібну деталь. Лінія виготовляє 700-800 кг продукції за годину. В результаті отримуємо щільну та охолоджену гранулу.
#

#
Відгук клієнта Артмаш, м. Вінниця
В серпні місяці 2018 року замовили на своє підприємство гранулятор для виробництва деревних пелет зі шнеком дозованої подачі від компанії ТОВ «Артмаш». Потужність мотору гранулятора 22 кВт. За 4 місяці на двох комплектах матриць і роликів ми виготовили 88 т пелет. Можемо сказати, що деталі не зношені і досі в робочому стані, хоча ми і працюємо з тирсою підвищеної вологості. Суттєвих нарікань не маємо, техніка працює без перебоїв. Додаткові матриці та набір роликів, замовляємо також в ТОВ «Артмаш».

#
Відгук клієнта, Івано-Франківська обл, рейковий дровокол.
Третій рік користуюся обладнанням від заводу виробника ТОВ «Артмаш». Маю на своєму складі 2 колуни для заготівлі дров у промислових масштабах. Задоволений роботою обладнання, нарікань з боку робітників немає. Поломки були тільки невеличкі, колун швидко повернувся до роботи. Розколює будь-який вид деревини. В порівнянні з гідравлічним, яким я користувався не так давно, рейковий колун в три рази менше потребує електроенергії. По продуктивності він не поступається гідравлічному.
#

ЗАВАНТАЖТЕ КАТАЛОГ
Заповніть заявку і наш менеджер надішле вам повний прайс-лист
отримати прайс-лист
Не ясно
як розмістити обладнання у вашому приміщенні?
Конструктор підготує креслення і 3D-модель.
Напишіть нам
Схема роботи
#
1
Ви нам телефонуєте, пишете чи залишаєте заявку на сайті
#
2
Ми підбираємо обладнання з урахуванням побажань. За потреби робимо 3Д-модель
#
3
Ви вносите передплату 10-20% готівкою чи безготівково
#
4
Ми виробляємо техніку (стандартну або під Вас)
#
5
Доставляємо ТК по всій Україні. Ви оплачуєте обладнання після огляду
#
6
Допомагаємо ввести в експлуатацію по телефону
#
7
Здійснюємо гарантійне обслуговування, виготовляємо витратні матеріали під замовлення
ЯК МИ КОНТРОЛЮЄМО ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ?
#
1
Все обладнання перед фарбуванням і продажем проходить випробування на наявність дефектів з подальшим їх усуненням
#
2
Всі вузли робляться на власному виробництві з перевіркою ВТК
#
3
Перевірена відповідність обладнання міжнародним стандартам
ПРО НАС

ТОВ «Артмаш» працює у сфері виробництва обладнання для всіх галузей сільського господарства з 2005 року. Виготовляємо: гранулятори корму, подрібнювачі, дроворуби, змішувачі, зернодробарки.

За цей час ми:

Зібрали колектив з 50 найкращих фахівців в області металообробки – виготовляємо складні вузли та механізми.

Налагодили замкнутий цикл виробництва обладнання – від закупівлі металу до запуску грануляторів, дроворубів та ін. в роботу.

Організували поставку продукції по Україні та експорт у 20 країн світу – завдяки відповідності техніки міжнародним стандартам.

У нас можна купити за заводською ціною обладнання для виробництва сухого корму для тварин і паливних пелет, дроворуби, зернодробарки, гранулятори – всього понад 30 видів техніки. Термін виконання замовлень – 4-5 тижнів. Щомісяця випускаємо 50-60 одиниць техніки. Наші виробничі потужності дозволяють виготовити як окремий пристрій, так і лінію гранулювання.

2005 рік     50 чол.     2-5 тиж.
Заснування компанії ТОВ "Артмаш"     Штат підприємства     Термін виготовлення обладнання
             
             
200 вир.     0%     100%
Випускається щомісяця     Націнка на обладнання     Ефективність техніки
             

НАША КОМАНДА

Наша команда

Наша команда Артмаш

Наша команда (женский персонал)

5 плюсів на користь компанії ТОВ «Артмаш»


Звернувшись до нас, клієнти можуть скористатися можливістю:

  Порадитися з грамотними фахівцями   Розповімо про нюанси використання обладнання, попередимо про підводні камені, наведемо інформацію з досвіду клієнтів.  
           
  Модернізувати обладнання під свої потреби   Змінимо висоту, довжину, колір, об'єм і форму бункера ... Приклади модифікацій показані на сторінці кожного товару.  
           
  Переконатися в надійності техніки   Розповімо про використані матеріали, проведемо екскурсію по заводу, поділимося відгуками клієнтів, знімемо відео роботи саме вашого обладнання.  
           
  Отримати рік гарантії на обладнання   Безкоштовно замінюємо зламані запчастини і занадто швидко зношені витратні матеріали.  
           
  Замовити будь-які запчастини   Партії рейок, шестерень, матриць, сіток випускаються щотижня. Відправляємо по готовності.  
           

Звертайтеся з приводу виготовлення обладнання для гранулювання корму і пелет, дроворубів, зернодробарок до виробника ТОВ «Артмаш».

Ми на карті