exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Відгуки
та робота обладнання на підприємствах

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ
ЛІНІЇ ГРАНУЛЮВАННЯ
ПОДРІБНЮВАЧІ
ДРОВОРУБИ
ГРАНУЛЯТОРИ
#
Відгук про подрібнювач 4 кВт і міні лінію гранулювання
Перебиваємо зерно дробаркою. 10 хв і дерть готова. Техніка дуже чудова. Задоволений. Рекомендую.
#
Відгук військових № 2
До вашої допомоги ось такі обсяги кололися вручну. У хлопців мозолі були просто як моя голова. [...] тепер хлопці вправляються в рази швидше. На позиціях, в окопах тепло.
#
Відгук військових
Доброго дня. Сьогодні війна і небайдужі в особі Павла Романовича, хлопці зі Жмеринки, товариство "Артмаш" відправили нам такий чудовий дровокол для перемоги. Щоб [ми] рубали дрова. Там, де їх неможливо рубати в дикій природі, будемо заготовляти їх тут і відправляти нашим хлопцям. Слава Україні! Разом до перемоги.
#
Відгук про дровокол Артмаш від жіночої бригади
Дровокол працює дуже добре, розколює будь-який діаметр колоди. Дівчата справляються, колоти дрова не важко. Нам дуже подобається. Працюю з таким апаратом вперше, але навіть жінка може з ним впоратися. Якщо дрова хороші все взагалі іде гладко. За день робимо 10 ящиків [по 2 скл. м] на трьох. Переживала, що буде важко, але працювати легко. Всім раджу.
#
Відгук про дровокол 220 В від агрокомплексу "Вінничина"
Спочатку брали такий апарат в оренду в сусіда. Потім замовили собі, зараз він практично новий. Ніяких нарікань немає. Головне, що підключається на 220 В в будь-яку розетку. Все просто обслуговується. Працюємо з такими дровами. Поки небагато накололи, але сподіваємося на велику продуктивність. Бо бачили ваші відео та самі пробували. Все подобається.
#
Відгук клієнта з Барського району Вінницької області про дроворуб 220 В після 4 років використання
Дровокол у мене 4 роки. Переколов ним дуже багато, десь біля 1000 кубів. Мотор 220 В, можна підключити в будь-яку розетку, подовжувач з будь-яким перерізом дроту. Прекрасно, просто-напросто прекрасно. Немає втрат і мотор суперовий, просто суперово працює. Ні паси не летіли, муфта працює теж ідеально. По поломках не робилося нічого, окрім кнопки.
#
Відгук клієнта, Івано-Франківська обл, рейковий дровокол.
Третій рік користуюся обладнанням від заводу виробника ТОВ «Артмаш». Маю на своєму складі 2 колуни для заготівлі дров у промислових масштабах. Задоволений роботою обладнання, нарікань з боку робітників немає. Поломки були тільки невеличкі, колун швидко повернувся до роботи. Розколює будь-який вид деревини. В порівнянні з гідравлічним, яким я користувався не так давно, рейковий колун в три рази менше потребує електроенергії. По продуктивності він не поступається гідравлічному.
#
#
Відгук про дровоколи Артмаш від комунального підприємства "Енергоресурс"
Дровоколами цієї фірми користуємося вже років 6-7. Ці дрова 2 чоловіка за місяць перерубали одним дровоколам і поскладали. Проблем ніяких з нам немає. Працює він ізумітєльно, добре. Цими дровоколами ми обслуговуємо 9 об'єктів. Об'єкти всі мощні. Ось, наприклад, школа і садочок. Ми їх опалюємо, тепла вистачає. Дровоколів у нас 2 шт. Працюють ізумітєльно.
#
#
Відгук клієнта, м. Гайсин, дровокол 220 В.
По рекомендації своїх друзів вирішив замовити дроворуб у завода виробника ТОВ «Артмаш». За весь час його використання, обладнання не підводило, дуже добре справляється із своєю задачею. Рубаємо найчастіше ясен з невеликими сучками, станок працює швидко, без зусиль. Два оператора за годину переробляють машину дров. Я задоволений, нарікань не маю. Тому рекомендую всім дроворуб «Артмаш» до використання.
#
Відгук власника гранулятора пеллет Артмаш 15 кВт [відео клієнта з Хмельницької області]
Фірма «Артмаш» дійсно виробляє якісне обладнання. Я […] поїхав в Жмеринку зі своєю тирсою, замовив собі гранулятор. Вони мені зробили [обладнання] за півтора тижня. На цьому грануляторі я вже працюю біля 8 місяців. Жодних проблем в мене з ним не було, жодного разу. Необхідно просто вчасно змащувати ролики, змащувати підшипник, слідкувати за тим щоб разом із тирсою [в бункер] не потрапили ніякі саморізи, цв’яхи. […] Сьогодні працюю вже 5 годин поспіль, вже є більше 600 кг готових гранул. Гранулка виходить гарної якості, щільна. Всім, хто дивиться відео, бажаю купити обладнання фірми «Артмаш». Однозначно раджу, тому що кращого поки ніхто не має.
#
Відгук про гранулятор кормів 4 кВт Артмаш {думка власника}
Хочу висловити подяку фірмі «Артмаш» за чудовий гранулятор, яким я користуюся близько 2 років. Ніяких нарікань немає, все працює. Нічого не змінювалося, нічого не ремонтувалося. Все залишилося з заводу. Покупку рекомендую, не пошкодуєте.
#
Гранулятор пелет Артмаш 15 кВт через 2 роки {Відгук власника}
Цим гранулятором я користуюсь більше двох років. За час використання серйозних проблем з ним не було. Міняли витратні матеріали. Всі вузли агрегату зроблені добротно. За час використання серйозних проблем ніяких не було, хоча переробили [сировини] ми досить багато. Тут головне підібрати довжину каналу матриці до сировини, яку використовуєш. Оскільки вона у нас була різна, я звертався за допомогою до компанії, зокрема говорив з Максимом. Кваліфіковано надали мені консультацію, зробили на замовлення матрицю, яка мені відповідала. На цій матриці ми також переробили досить багато сировини. Що я можу побажати компанії «Артмаш». Молодці, якість на вищому рівні.
#
Відгук клієнта, Харківська обл., гранулювання відходів зернових культур.
Маю млин, від нього залишаються відходи (колоски, лушпиння). У них багато пилу, іноді потрапляє земля. Замовив у м. Жмеринка, Вінницької обл. на підприємстві ТОВ «Артмаш» гранулятор для переробки відходів зернових. Потужність двигуна 7,5 кВт. Подобається, що гранулювання відбувається досить швидко, нічого не заклинює. Отримуємо гранули, які мають щільну структуру, не розсипаються, гарно горять. По роботі гранулятора все влаштовує. Рекомендую.
#
Відгук клієнта м. Запоріжжя, гранулятор 7,5 кВт.
Працюємо на грануляторі від ТОВ «Артмаш» вже 7 років. Використовуємо для виготовлення кормів кроликам, бройлерам, молочним козам, цесаркам (матриця 4 мм). За час експлуатації не було ніяких проблем. Щодня робимо 400 кг гранульованого корму (продуктивність 180 кг/год). Все що нам доводилося міняти – це витратні матеріали (ремені, підшипники, матрицю і ролики), які замовляли також у виробника. Гранулятор простий в експлуатації і надійний. Працює один оператор.
#
Відгук клієнта, властика ТОВ "Кіпер Агро", лінія гранулювання кормів
Ми обробляємо 1300 га землі. В 2020 вирішили переробляти зерно на комбікормові гранули. Спочатку була ідея купити імпортне обладнання. Але сусід вчасно підказав, що існує краще українське обладнання по ціні та якості. Ми поїхали в Жмеринку і подивилися на обладнання Артмаш. Ми дуже задоволені, тому що: по-перше, зекономили; по-друге вже півроку експлуатуємо обладнання і не маємо ніяких зауважень. Якщо виникають питання, нас відразу консультують. Зараз ми вже півроку випускаємо наш комбікорм на продаж.
#
Відгук приватного підприємця з м. Черняхів про комплекс гранулювання кормів з модифікаціями
Ми починали 4 роки тому з гранулятора 7,5 кВт. Останні 4-5 місяців вже виготовляємо 10-ки тонн щотижня. Маємо дробарку 15 кВт з бункером на тензодатчиках, шнек-змішувач, гранулятор 15 кВт. Обладнання працює, поки ніяких зауважень не було. Продуктивність лінії складає 450 кг гранул на годину. Подобається надійність обладнання та швидкий сервіс. Коли потрібна матриця чи ролики, телефонуємо – і через 3-4 дні отримуємо на пошті. Стараємося замовляти витратні матеріали про запас, щоб не зупиняти виробництво.
#
Лінія гранулювання букової тирси, Польща
Клієнт з Польщі зняв процес виготовлення гранул з тирси бука на обладнанні Артмаш
#
Відгук про лінію гранулювання тирси від компанії Eco Heating
Ми - виробник паливних пеллет та брикетів, компанія Eco Heating. Наша продукція повністю іде на експорт. Завдяки техніці Артмаш, їх обладнанню, ми можемо виготовляти продукцію високої якості. Протягом одного року ми співпрацюємо з ними. Тільки позитивні відгуки з нашого боку. Через те, що при будь-який поломках, незрозумілих ситуаціях, вони завжди на телефоні чи особисто допомагають, підказують. В нас гранулятор 22 кВт та бункер дозованої подачі. Завдяки цьому обладнанню ми менш ніж за місяць виготовляемо 3 фури, тобто 65 тон тільки на сосновій тирсі.
#
Лінія гранулювання тирси. Відгук власника оптового виробництва з Вінниці.
Займаємося виробництвом пелет близько 2 років. Використовуємо гранулятор компанії "Артмаш" 22 кВт. Сировина - сосна і дуб. Окремі матриці, окремі два продукти. Якість пелет досить висока, вони цінуються на європейському та внутрішньому ринку. Зазначу високу якість обладнання, його ефективність, непоганий сервіс. Будь-які проблеми вирішують за 1-2 дні: отримати запчастину, замінити матрицю або ролики - будь-яке питання.
#
Лінія гранулювання корму, відгук клієнта ТОВ "Артмаш"
Грануляційну установку придбали на підприємстві ТОВ «Артмаш». Комплекс складається з бункера зі шнеком дозованої подачі сировини, гранулятора з потужністю двигуна 22 кВт, охолоджуючої установки та вібростолу. Працюємо на даній лінії майже кожен день. Комплекс з роботою справляється добре. Коли потрібні запчастини на заміну, підприємство ТОВ «Артмаш» швидко реагує на запит і висилає потрібну деталь. Лінія виготовляє 700-800 кг продукції за годину. В результаті отримуємо щільну та охолоджену гранулу.
#
#
Відгук клієнта Артмаш, м. Вінниця
В серпні місяці 2018 року замовили на своє підприємство гранулятор для виробництва деревних пелет зі шнеком дозованої подачі від компанії ТОВ «Артмаш». Потужність мотору гранулятора 22 кВт. За 4 місяці на двох комплектах матриць і роликів ми виготовили 88 т пелет. Можемо сказати, що деталі не зношені і досі в робочому стані, хоча ми і працюємо з тирсою підвищеної вологості. Суттєвих нарікань не маємо, техніка працює без перебоїв. Додаткові матриці та набір роликів, замовляємо також в ТОВ «Артмаш».
#
Відгук клієнта, м.Кам'янець-Подільський, гранулювання соломи та комбікорму.
Рік тому для свого підприємства «Деметра», що знаходиться в м. Кам’янець-Подільський придбали лінію гранулювання з потужністю 11 кВт. Обладнання використовуємо у своєму цеху для виробничих потреб. Нарікань по даній техніці не маємо. Задоволені, що двигун має трьохрівневий захист, коли потрапляють сторонні предмети в бункер, мотор автоматично вимикається. При роботі на грануляторі майже не використовується ручна праця.
#
Відгук клієнта, с. Бишів, Київська обл ., гранулятор і подрібнювач 220 В.
Півтори роки тому для своєї кролячої міні ферми «Пан Кріль» придбали гранулятор і подрібнювач від підприємства ТОВ «Артмаш». Працюємо на обладнанні практично кожен день. Корм ми робимо з суміші трави і зерна, які подрібнюємо в універсальному подрібнювачі. На грануляторі стоїть двигун з потужністю 4 кВт, працює від напруги 220 В. Використовуємо матрицю з отворами діаметром 4 мм. Кожен день ми виготовляємо по 20 кг гранул. Устаткування нас не підвело.
#
Відгук клієнта, м. Слов'янськ, гранулювання відходів меблевого виробництва.
Наша меблева фабрика в м. Слов'янськ вже давно співпрацює з підприємством ТОВ «Артмаш». Минулої весни ми закупили цілу лінію по виробництву пелет. Комплекс обладнаний бункером дозованої подачі, гранулятором, охолоджувальною колонкою і вібростолом. Істотних нарікань немає, складного ремонту лінія не вимагала. В якості сировини використовуємо відходи меблевого виробництва.
#
Відгук клієнта, м Вінниця, гранулювання тирси.
Закупив для виробництва гранулятор на 22 кВт і шнек подачі з бункером. Взяв дві матриці для сосни і дуба. Устаткування придбав в м. Жмеринка, Вінницької обл. на підприємстві ТОВ «Артмаш». Гранулюю тирсу, яка у вигляді готових пелет йде на експорт до Європи. За 9 місяців переробив більше 200 т тирси. Продуктивність в середньому 200-250 кг/год, 2 т/день. Виникають несправності – в 90% випадків виробник вирішує проблему за 1 день.
#
Відгук клієнта, Львівська обл. Лінія гранулювання корму.
Ми на своєму підприємстві, яке знаходиться у Львівській обл. займаємося відгодівлею птиці (бройлерів). Придбали лінію по виробництву комбікорму в гранулах. Комплекс у нас працює безперебійно більше 8 місяців (з квітня 2018 року). Робимо гранули у дві зміни. Обладнання від виробника ТОВ «Артмаш» зарекомендувало себе з хорошого боку, замінюємо тільки матриці і ролики. Користуємось матрицею трійкою, спеціально для бройлерів. Гранули на виході щільні, добре поїдаються.
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
Наш менеджер все пояснить. Він зв'яжеться з Вами протягом 15-ти хвилин
Залишити запит
ВІДГУКИ

На цій сторінці ми збираємо думки людей, які вже придбали продукцію ООО "Артмаш" та деякий час експлуатували її. Це не просто перші враження від покупки, а вислови користувачів із практичним досвідом.

Більшість відео покупці записали самостійно, такі матеріали ми розміщуємо на сайті без додаткової обробки.

Також ми практикуємо поїздки до клієнтів, під час яких записуємо якісніші ролики та беремо інтерв'ю у покупців чи представників компанії. Слова клієнтів не узгоджуються попередньо і ніяк не коригуються. Монтаж використовуємо лише того, щоб ролик вийшов коротким, цікавим та пізнавальним.

Нажаль, не кожен клієнт має можливість записати відео та вільно почувається перед камерою. Тому багато людей висловлюють свою думку на нашому каналі Ютуб, а також в соцмережах. У таких випадках ми додаємо на сайт скріншоти.

Валерій Алфімов про фірму

Переклад: "Я купував агрегати виробника Артмаш. Дуже задоволений. Все працює відмінно. І хлопці пояснюють доступно, якщо щось незрозуміло. Молодці."

Василь Цвик про обладнання

Павло Дорошенко про гарантійне обслуговування

Сергій Черкез про обладнання

Переклад: "Якісне обладнання. Працює як годинник"

Тимур Булан про репутацію

Що кажуть про подрібнювачі

Андрій Красний про післягарантійне обслуговування

Переклад: "Добрий день. Подрібнювач сіна відмінний. Сумлінно виконував свою роботу. Пропрацював близько 3 років. Вирішив поміняти сегменти на барабані, бо зносилися. Звернувся до менеджера Ірини. Вона детально надала консультацію по знімачі для зняття барабана. Але щось пішло не так. Ірина з'єднала мене з начальником, який детально консультував мої дії. І, нарешті, я досяг бажаного. В результаті, фірма БЕЗКОШТОВНО вислала мені комплект сегментів на барабан. За такий подарунок ДУЖЕ вдячний. Дякую всім, хто допомагав мені у вирішенні моєї проблеми. Всім раджу !!! "

Денис Власенко про подрібнювач і гранулятор

Переклад: "Користуюся універсальним подрібнювачем і гранулятором на 4 кВт 380 майже рік. Техніка відмінна, зручна у використанні! Підкажіть, яка мінімальна потужність даної лінії?"

Андрій Воробець про комплекс гранулювання кормів

Денис Власенко про універсальний подрібнювач 4 кВт

Переклад: "Користуюся таким уже рік! Відмінний, продуктивний апарат! Подрібнюю також багато соломи і очерету. Нарікань немає ніяких!"

Анатолій Федюшко про апарат

Переклад: "ТАК. ХОРОШИЙ АПАРАТ. ДВА МІСЯЦІ ТОМУ ПРИДБАВ. СУПЕР"

Володимир Богданець про сферу застосування подрібнювача

Переклад: "Класна річ. Якщо є бажання і можливість [купити], не пошкодуєте. Особливо [якщо потрібно подрібнювати] для свинарника очерет, кукурудзяні стебла, соснові голки, багато іншого"

Сергій Кухарчук про дробарку

Висловлювання про гранулятори

Жесть ТВ про гранулятор 220 В

Доповнення: лоток спеціально робиться відкритим, аби в оператора була можливість контролювати роботу ножів під матрицею.

Толик Гіндрюк про використання гранулятора

Доповнення: На прохання даного клієнта був розроблений міні-шнек з функцією змішування на 35 л для побутової мережі, а також версія для 380 В.

Толик Гиндрюк про міні-шнек 35 л

Траволта389 про гранулятор

Переклад: "Ого апарат. У мене ваш 15 кВт + дозована подача на 0,6 куба. У принципі, сипле відмінно. Але це вже монстр рівня ОГМ."

Олег Чугункин про гранулятор 7,5 кВт

Володимир Дрьомов про гранулятор та знижки

Доповнення: електрика упродовж першого року користування замінюється по гарантії.

Михайло Товстун про гранулятор та гарантійне обслуговування

Валерій Алфімов з проханням про інструкцію

Переклад: "Хлопці, все добре розповідаєте. Я у вас купив гранулятор і всім задоволений. Але зробіть відео по регулюванню матриці і роликів і всякі нюанси по агрегату."
Доповнення: На прохання цього клієнта ми зняли відео з інструкцією по регулюванню матриці та роликів на малих і середніх грануляторах, а також доповнили розділ про обслуговування в паспортах обладнання. Власники грануляторів потужністю 22-37 кВт, як і раніше, отримують відео інструкцію флешці або карті пам'яті разом з документами на товар.

Віталій Полежай про комплектацію

Переклад: "Купив. Працює півроку. Задоволений. Пропозиція виробнику: відправляйте до вашої вилки розетку. Не скрізь її можна купити."

Вадим Бурлаков про ремінний привід

Сергій Білокінь з подробицями про використання

Доповнення: розвантажувальний канал повинен залишатися відкритим, щоб оператор контролював роботу ножів під матрицею. Дозована подача дає можливість працювати без перевантажень мотора, тому він не потребує додаткового охолодження. Описані варіанти подачі суміші, зволоження та охолодження гранул цілком ефективні.

У моделях грануляторів під 220 В ролики спеціально завужені, щоб мотор не піддавався занадто великим навантаженням. Але матриці до них додаються стандартні, через те, що на заводі незручно змінювати налаштування ЧПУ-верстатів для однієї моделі грануляторів. На жаль, після часткового вироблення матриці другу частину використати неможливо. Але ми доводимо наші матриці до максимально можливої ​​твердості, щоб вони служили якомога довше.

Додаток 2: Згідно зауважень цього клієнта, змінили спосіб закріплення бункера. Тепер замість вушок та болтів з гайками використовуються зручні швидкозатискні фіксатори.

Сергій Білокінь про досвід з гранулятором

Сергій Білокінь про окупність гранулятора

Юрій Лук'яненко про виправлення помилок

Цитуємо переписку на скріншоті для зручнішого читання:

"Юрій Лук'яненко: Головне, зверніть увагу на двигун, він поганої якості. Згорів через 4 місяця користування. Коли відправив на перемотку, виявилося, що обмотка поганої якості і заявлених 4 кВт двигун не видавав. Виробників прошу обов'язково звернути на це увагу. Також заїдали ролики. Причина - погана якість стопорних кілець та підшипників, також прошу звернути на це увагу. Але коли звернувся з проблемою до представників Артмашу, мені радо допомогли прибрати всі недоліки. Так що Артмаш - надійна компанія. А наша задача, як користувачів, допомогти удосконалювати їх продукцію та своєчасно повідомляти про недоліки, які, як я зрозумів, негайно виправляються. Якщо хтось подумав, що критикую, то це не так. Це далеко не критика, а реальна допомога. Тому Артмаш надійні, а залізо має здатність своєчасно мінятись.
Артмаш: Наразі ця модель випускається з мотором 5,5 кВт, що у клієнтів більше не виникало подібних проблем. Постачальників кілець і підшипників теж зараз стараємося перевіряти ще уважніше, бо навіть у перевірених партнерів трапляються проблемні партії. Нажаль, далеко не всі недоліки цих запчастин можна виявити ще на заводі. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Ви і справді продемонстрували нам напрямок для подальшого удосконалення."

Судження власників дровоколів

Віктор Іванов з привітом з Білорусі

Переклад: "Павло Романович! Молодці !!! Дровокол працює 3-тій рік !! Привіт з Білорусі !!!"

Анатолій Артеменко про дроворуби і Джон Дір

Переклад: "Такий же в господарстві. Політ нормальний. Оре як Джон Дір. Паші подяка."

Олег Козицький про конструкцію дровоколів

Переклад: "Дроворуби цієї конструкції одні з найкращих. У мене такий. Рекомендую."

Юра Сулима про враження від візиту на завод

Хлопець з села і Анатолій Артеменко

Юрій Ткачук про дроворуби, подрібнювачі та інших виробах

Думка оператора дровокола

Переклад:
"Ігор. Д: Ще б послухати оператора дровокола. Це кращий відгук був би, тим більше через 5 років.
Артмаш: Доброго дня. Це не проблема. І на нашому сайті, і на каналі, при бажанні ви можете знайти відео відгуки наших клієнтів.
Віталій М: Дійсно достойний агрегат (заявляю вам як майстер, а іноді і як оператор саме цього дровокола). "

Василь Польовий та враження від колки дров

Переклад: "Варто лише раз попрацювати на такому дроворубі, і ти розумієш, що рубання дров може приносити не тільки матеріальне, а й моральне задоволення.
Добре придумали, шкода, пізнувато. Я вже собі 380 В купив. Трохи б раніше.
Перед тим як придбати дровокол, я вирішив на власні очі побачити дане чудо техніки. Мучили все-таки сумніви. Так ось, після відвідування даного підприємства всі сумніви мої зникли. Поясню чому. По-перше, підприємство, як видно, вже давно і досить серйозно займається металообробкою. По-друге, я приїхав зі своїми дровами великих діаметрів і з сучками, які були впевнено розколоті на моїх очах. І по-третє, фірма бере на себе гарантію на рейку і шестерню терміном на рік. Загалом купив, поки задоволений. "

Уточнення: гарантія 1 рік поширюється на все обладнання, крім витратних матеріалів. Гарантія на рейку і шестерню становить 500 складометрів дров.

Євген Остриков про роботу 3 тижні

Переклад: "Працюю на такому дроворубі вже 3 тижні. Мушу визнати, що я повністю задоволений. Переколов дві машини дров. Особливо здивувало, як просто він справляється з сучками. Швидкість рубання – це взагалі щось. Просто у мене до цього була гідравліка, а там швидкість ніяка. При експлуатації нічого не підводило, подивимося, що буде далі. "

Василь Трикоз про дроворуби і бомбу

Руслан Приймак та Віктор Прядка про дроворуби

Переклад:
"Руслан Приймак: Беріть і не думайте. Краще немає. Я ЗНАЮ
Віктор Прядка: Апарат дуже хороший "

Володимир Лукаш про продуктивність дровоколів

Володимир Лукаш про другий дроворуб

Валерій Бігун про колуна

Валерій Бігун про три дроворуби

Ернест Балбек про 8 років роботи

Переклад: "Хороший апарат. Правда, у нас електричний. Років 8 працює і по запчастинах проблем немає. Задоволені всі."

Євген Криворучко з порадою про дроворуби

Переклад: "Дровокол супер. Я раджу"

Діма Романюк з рекомендаціями

Василь Бонь про колення 100 кубів бука

Переклад: "Дровокол хороший. Я таким за рік 100 кубів бука поколов."

Василь Бонь про 3 роки використання

Василь Підлісний з питаннями про дроворуби

Олександр Гречковський про ціну дровокола

Вацлав Дубинський про дроворуби

Переклад: «У мене такий дровокол. Дрова на зиму заготовити - одне задоволення. Рубає все».

Юрій Ткач на підтримку виробника

С. Дуб про розколювання сучкуватого дуба

С. Дуб про тести дровокола

С. Дуб про продуктивність по коленню дров

Ярослав Мойса про покупку дровокола

Володимир Голуб про надійність механізму

Доповнення: Підшипники належать до витратних матеріалів, які зношуються в процесі нормальної роботи дровокола. Періодичність їх заміни залежить від складності дров, які коляться на дровоколі, а також правильності догляду за обладнанням. В механізмі використовуються як підшипники, що потребують змащування, так і підшипники закритого типу, які додатково змащувати не потрібно. Правила обслуговування дровокола детально описуються в паспорті, який кожен власник отримує разом із обладнанням.

Тарас Осецький про роботу дровокола в селі

Сергій Кожокар про складні дрова

Переклад: "Я на такому дровоколі працюю. Відмінний. Такі відземки рубаю"
Доповнення: Відземок - прикоренева частина стовбура. Вона особливо складна для рубання.

Ігор Ветушинський історія покупки

Вова Кушнір про ціну дровокола

Переклад: "З приводу ціни я трохи згоден, трохи дорогий. Але якщо не пробував ним працювати - нічого писати злісні коментарі. На фірму купили такий дровокол і реально задоволені. Дуб, граб, ясен коле на ура.
Якщо комусь цікаво, можу в повідомлення надіслати відео як він працює з твердими породами! "

Веніамін Чабан про дроворуби і місце виробництва

Переклад: "Маю такий, тільки електричний 380 В. Хороший, гідний. Роблять у Вінницькій області."

Богдан Федик про недоліки

Костянтин Біонетто про вирубування пеньків

Переклад: "Так сталося - [знадобилося поколоти] 30 кубометрів граба з санітарної зони. Перші 15 кубометрів - кручені пеньки [діаметром] 50-60 см.
[Після цього в дроворубі] загудів один підшипник, замінили обидва. Був такий подвиг. А рівні стовбури [колоти] - одне задоволення. "

Побачити оригінали цих висловлювань ви можете на нашому каналі в Ютуб і групі в Фейсбуці. Праворуч від кожного коментаря з відеохостингу розміщено прев'ю ролика, до якого він прикріплений.

Хочете висловити власну думку про компанію ТОВ «Артмаш»? Надішліть нам своє відео або напишіть відгук в будь-якій з наших соцмереж, в коментарях на каналі Youtube або в Гугл Картах. Як тільки ми побачимо його, відразу продублюємо на сайт.

Ми на карті