exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Виробник
дроворубів, транспортерів та ліній гранулювання кормів, тирси, с/г відходів ...
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

Технология производства ООО «Артмаш»

У ТОВ «Артмаш» всі вузли обладнання для фермерства та тваринництва виготовляються на власному виробництві з перевіркою ВТК. Токарну і фрезерувальну обробку деталей здійснюємо на верстатах з числовим програмним керуванням (ЧПУ, ЧПК). Це гарантує високу точність і якість при виготовленні механізмів грануляторів, змішувачів і зернодробарок.

Для деталей, які піддаються значним навантаженням, використовуємо леговану сталь з додаванням хрому. Піддаємо механізми термообробці в термічних печах, ТВЧ. Це допомагає домогтися зносостійкості грануляторів, дроворубів, змішувачів, зернодробарок.

Ми беремо участь у міжнародних виставках, де презентуємо обладнання для фермерства та тваринництва, переймаємо досвід відомих компаній. Завдяки цьому вироби виробництва ТОВ «Артмаш» успішно проходять перевірку на відповідність міжнародним стандартам.

Технологічні етапи виробництва
1
Конструювання, 3Д модель, планування, підбір правильного обладнання для клієнта
2
Підбір відповідних матеріалів і технології виготовлення (закупівля комплектуючих до майбутнього обладнання)
3
Виготовлення робочої конструкторської документації
4
Поетапний процес виготовлення вузлів і механізмів: вирізання заготовки, токарна, фрезерна обробка, слюсарна обробка, термообробка, шліфовка, зварювальні та ін. операції
5
Збірка вузлів механізму
6
Перевірка відділом технічного контролю (ВТК)
7
Механічне збирання обладнання
8
Збирання електрочастини
Не знайшли обладнання
потрібної модифікації?
Ми модернізуємо модель під ваші потреби. Приклади реалізованих проектів дивіться нижче
Напишіть нам
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

ТОВ «Артмаш» виготовляє дроворуби, гранулятори, зернодробарки, змішувачі, охолоджувачі гранул, шнеки точного завантаження. Весь цикл виробництва здійснюється на нашому підприємстві (місце розташування – Україна, м. Жмеринка).

Особливості виробництва


У виготовленні січкарні, гранулятора, подрібнювача, дроворуба й іншого сільськогосподарського обладнання на різних етапах беруть участь конструктори, токарі, фрезерувальники, електрики. Стаж роботи більшості фахівців – 10-30 років.

Кілька особливостей технології виробництва ТОВ «Артмаш»:

»

Заготовки для деталей – виробляються методом плазмового та лазерного різання. Це означає велику швидкість роботи, високу точність, деталь не деформується через термічний вплив.

»

Токарська і фрезерна обробка – на верстатах з ЧПК. За допомогою числового програмного керування можна випускати деталі зернодробарок, дроворубів, подрібнювачів, до яких висуваються строгі вимоги щодо точності розмірів і форми.

»

Термообробка – термічні печі, СВЧ. Це збільшує зносостійкість обладнання, а також окремих деталей і механізмів.

Вузли й механізми грануляторів, зернодробарок, подрібнювачів, корморізок проходять шліфування, слюсарну обробку, зварювання. Монтаж механічних вузлів та збір електрочастин обладнання також здійснюються в цехах ТОВ «Артмаш».

Фінальний етап виробництва – тестування грануляторів, зернодробарок, соломорізок, подрібнювачів на відсутність люфтів у роботі. Індивідуально підбираємо матрицю під модель обладнання, враховуючи сировину для переробки (тирса, відходи соняшнику і т. д.).

Механізми дроворубів, грануляторів, які в процесі експлуатації піддаються сильним навантаженням, виготовляються з легованої сталі. Завдяки цьому шестерні, рейки та інші елементи не стираються і не виходять з ладу тривалий час.

Щоб купити корморізку, гранулятори, дроворуби, зернодробарки, подрібнювачі за ціною від виробника з гарантією якості, – звертайтесь у ТОВ «Артмаш».

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?
У Вас є запитання? Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин
Порадитися з менеджером