exit
Дякуємо за інтерес до співпраці! Менеджер розгляне Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом.
+38 050 335-47-50
+38 067 536-42-14
Замовити дзвінок
Виробник
дроворубів, транспортерів та ліній гранулювання кормів, тирси, с/г відходів ...
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

Технология производства ООО «Артмаш»

У ТОВ «Артмаш» всі вузли обладнання для фермерства та тваринництва виготовляються на власному виробництві з перевіркою ВТК. Токарну і фрезерувальну обробку деталей здійснюємо на верстатах з числовим програмним керуванням (ЧПУ, ЧПК). Це гарантує високу точність і якість при виготовленні механізмів грануляторів, змішувачів і зернодробарок.

Для деталей, які піддаються значним навантаженням, використовуємо леговану сталь з додаванням хрому. Піддаємо механізми термообробці в термічних печах, ТВЧ. Це допомагає домогтися зносостійкості грануляторів, дроворубів, змішувачів, зернодробарок.

Ми беремо участь у міжнародних виставках, де презентуємо обладнання для фермерства та тваринництва, переймаємо досвід відомих компаній. Завдяки цьому вироби виробництва ТОВ «Артмаш» успішно проходять перевірку на відповідність міжнародним стандартам.

Технологічні етапи виробництва
1
Конструювання, 3Д модель, планування, підбір правильного обладнання для клієнта
2
Підбір відповідних матеріалів і технології виготовлення (закупівля комплектуючих до майбутнього обладнання)
3
Виготовлення робочої конструкторської документації
4
Поетапний процес виготовлення вузлів і механізмів: вирізання заготовки, токарна, фрезерна обробка, слюсарна обробка, термообробка, шліфовка, зварювальні та ін. операції
5
Збірка вузлів механізму
6
Перевірка відділом технічного контролю (ВТК)
7
Механічне збирання обладнання
8
Збирання електрочастини
Не знаєте
як розмістити обладнання у вашому приміщенні?
Конструктор підготує креслення і 3D-модель.
Напишіть нам
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

ТОВ «Артмаш» виготовляє дроворуби, гранулятори, зернодробарки, змішувачі, охолоджувачі гранул, шнеки точного завантаження. Весь цикл виробництва здійснюється на нашому підприємстві (місце розташування – Україна, м. Жмеринка).

Особливості виробництва


У виготовленні січкарні, гранулятора, подрібнювача, дроворуба й іншого сільськогосподарського обладнання на різних етапах беруть участь конструктори, токарі, фрезерувальники, електрики. Стаж роботи більшості фахівців – 10-30 років.

Кілька особливостей технології виробництва ТОВ «Артмаш»:

»

Заготовки для деталей – виробляються методом плазмового та лазерного різання. Це означає велику швидкість роботи, високу точність, деталь не деформується через термічний вплив.

»

Токарська і фрезерна обробка – на верстатах з ЧПК. За допомогою числового програмного керування можна випускати деталі зернодробарок, дроворубів, подрібнювачів, до яких висуваються строгі вимоги щодо точності розмірів і форми.

»

Термообробка – термічні печі, СВЧ. Це збільшує зносостійкість обладнання, а також окремих деталей і механізмів.

Вузли й механізми грануляторів, зернодробарок, подрібнювачів, корморізок проходять шліфування, слюсарну обробку, зварювання. Монтаж механічних вузлів та збір електрочастин обладнання також здійснюються в цехах ТОВ «Артмаш».

Фінальний етап виробництва – тестування грануляторів, зернодробарок, соломорізок, подрібнювачів на відсутність люфтів у роботі. Індивідуально підбираємо матрицю під модель обладнання, враховуючи сировину для переробки (тирса, відходи соняшнику і т. д.).

Механізми дроворубів, грануляторів, які в процесі експлуатації піддаються сильним навантаженням, виготовляються з легованої сталі. Завдяки цьому шестерні, рейки та інші елементи не стираються і не виходять з ладу тривалий час.

Щоб купити корморізку, гранулятори, дроворуби, зернодробарки, подрібнювачі за ціною від виробника з гарантією якості, – звертайтесь у ТОВ «Артмаш».

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?
У Вас є запитання? Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин
Порадитися з менеджером